यो स्वादिष्ट पकाएको आचरण र ब्ल्याकबेरी कन्टर्ड फ्रान्सेली मिठाई क्लाफाउटीबाट प्रेरित हुन्छ। आचरण र कालीबेरीहरू मलाई कचौरामा पकाउँछ, अँध्यारो ब्याट्रीको उत्पादन गर्ने सबैले मजा लिनेछन्। यो यसको आफ्नै वा आइसक्रिममा स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ताजा
- ब्ल्याकबेरी, रिंस
- 2 कप
- कडा ताजा आडहरू
- 1/4 कप दूध
- 3 अन्डा
- 1/2 प्याला सबै उद्देश्यको आटा
- 2/3 कप शर्करा
- 1/2 tsp। भेनि निकाल्नुहोस
- नुन को चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 350 डिग्री फारेनहाइट। मक्खन 2-क्वार्ट बेकिंग डिशमा आड र ब्ल्याकबेरीहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
2. ठूलो कटोरामा, हल्का, पतली बल्लेबाज बनाउन दूध, अण्डा, आटा, चिनी, वेनिला र नुन सँगसँगै बिस्कन्छ। पीचहरू र कालोबेरीमाथि बल्ल बल्ल पार्नुहोस्।
3. 45 मिनेटको लागि ब्रेक गर्नुहोस्, वा खरगोश र किनारमा वरिपरि पट्टि, र केन्द्र सेट गरिएको छ। सेवा गर्नु अघि गहिरो वा कोठाको तापमानमा ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्।
सादा सेवा गर्नुहोस् वा भेइला आइसक्रीमको स्कूप संग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 191 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 82 मिलीग्राम |
| सोडियम | 260 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |