हरेक चीजहरू हरेक बिहानको खाँचो छ ... कफी र केही प्रकारको नाश्ता! किन जीवन सजिलो बनाउँदैन र दुईलाई मिलाउनुहुन्छ? ठुलो प्रोटीन हिलायो कफी संग मिश्रित उत्तम सारांश नाश्ता हो।
यो हिला सँगसँगै सिप गर्न सजिलो छ र धेरै कम सामग्रीहरू छन्। यो उत्तम नाश्ता जगा-मे-अप पेय हो! जब तपाईं बिहानै उछिनु हुन्छ तपाईसँगसँगै लैजानु, भरिएको, संतोषजनक, र सही छ।
रातभरि कफी र रातो फ्रिजमा रातो बनाउनुहोस्। बलियो पक्षमा कफी बनाउन महत्त्वपूर्ण छ त्यसैले शेक पानीको स्वाद छैन। तपाईं smoothie को लागि क्रीमियर बनावट को लागि फ्रोजन केला संग केहि बर्फ को बदलन पनि सक्छन्। जमे भएका केला पनि केही मीठोपन थपिनेछ। तपाईं केहि चकलेट सिरप संग अतिरिक्त मीठापन पनि थप्न सक्नुहुन्छ!
तपाईं पनि ठुलो एस्प्रेसो प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ! वा यदि तपाईं बज बिना कफी स्वादको खोजी गर्दै हुनुहुन्छ भने, केवल डेफफ कफी प्रयोग गर्नुहोस्!
यो नुस्खाले पनि कफी बनाउँदछ, तर यदि तपाईं मात्र एक चाहनुहुन्छ भने, केवल नुस्खामा कटौती गर्नुहोस्! सम्पूर्ण दूध एक क्रीमियर स्वाद प्रदान गर्दछ तर तपाईं नरिवल वा बादाम दूध जस्तै गैर-डेयरी दूधहरू बदल्न सक्नु हुन्छ दूधलाई।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप कफी (बलियो, ठुलो)
- 1/2 कप पुरा दूध
- चकलेट प्रोटीन पाउडरको 2 स्कूप्स
- 2 कप बर्फ
- वैकल्पिक: 2 चम्मच चॉकलेट सिरप
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लुन्डरमा सम्पूर्ण दूध र बलियो कफी थप्नुहोस्। प्रोटीन पाउडर भन्दा पहिले ब्लेंडरमा थप्न निश्चित गर्नुहोस्। यदि तपाइँ प्रोटीन पाउडरलाई ब्लेंडरलाई पहिले थप्नुभयो भने यो ब्लेंडरको तलमा रहनेछ!
- प्रोटीन पाउडर र आइस टिमलाई ब्लेंडरलाई थप्नुहोस्। तपाईं यस समयमा पनि चकलेट सिरप पनि थप्न सक्नुहुन्छ।
- मिक्सچرलाई पूर्ण रूपमा मिश्रण गर्न उच्च मा मिश्रण गर्नुहोस्।
- Smoothie straw सँग चश्मेमा राख्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 465 |
| कुल मोटा | 28 जी |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 41 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 7 g |