परम्परागत शीश केब्याब भेला भएका छन्। मांसपेशीमा स्वाद प्राप्त गर्न र यो तातो र छिटो भर्खर पर्याप्त मासु मार्नुहोस्। यो साँच्चिकै एक क्लासिक डिश छ कि बनाउन लायक छ। चावलमा वा न्यानो पिटामा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 2 1/2 lbs./1 देखि 1.2 किलो। लैम्ब र मटन (अतिरिक्त मोटाई र 1 इन्च क्यूबमा कटौती)
- 3 मध्यम घंटी मिर्च (विभिन्न रङ्गहरू, 1 इन्च टुक्राहरू मा काट)
- 1 ठूलो प्याज (रातो, 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्)
- समुद्री किनाराको लागि:
- 1/3 कप / 80 एमएल। जैतून का तेल
- 4 चम्मच नींबू रस
- 2 चम्मच / 10 एमएल। नमक (समुद्र)
- 1 चम्मच / 5 एमएल। cumin
- 1 चम्मच / 5 एमएल। अदरक (ग्रेटेड)
- 1 चम्मच / 5 एमएल। काली मिर्च
- Garnish: नींबू र नीम wedges
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एउटा सानो प्लास्टिक वा गिलास कटोरामा अङ्कको अनावश्यक सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। भेडा टुक्रा टुक्रा राख्नुको साथमा एक resealable कंटेनर (एक ठूलो जिप शीर्ष बैगमा राम्रो काम गर्दछ)। टस, सील बैग, र 2 देखि 24 घण्टा सम्म फ्रिज गर्नुहोस्। अब तपाईले अधिक स्वादको मासु दिनुहुन्छ मासु प्राप्त हुनेछ।
2. उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। थ्रेड भेबर, प्याज र काली मिर्च टुक्राहरू स्केवरहरूमा, टुक्राहरू अन्तमा राख्छन्। हट ग्रिलमा केब्याबहरू राख्नुहोस् र हटाउनुहोस् , लगभग 7 देखि 8 मिनेटका लागि पकाउनुहोस्।
10 मिनेटको कुलका लागि प्रत्येक 4 वटा पक्षहरू एकै मात्रामा समयका लागि पकाउनुहोस्। लामो समय कुकुर यदि भेडाका टुक्रा निर्दिष्ट माथि भन्दा ठूलो हुन्छ।
3. एक पटक वांछित दान को पकायो, ग्रिल देखि कबाब को हटान र नींबू र नींबू स्लाइस संग काम गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 684 |
| कुल मोटा | 50 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 187 मिलीग्राम |
| सोडियम | 931 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 50 g |