यो एक स्वादिष्ट घर का बना खमीर रोटी हो, र रोटी मिसिनले लगभग हात-मुक्त तयारी गर्दछ। यो स्यान्डविच र टोस्टको लागि अद्भुत रोटी हो।
आटा संग रातो रोल बनाउन, आटा चक्र प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप प्लस 1 चम्मच दूध
- 3 चम्मच हनी
- 3 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 3 कप रोटी आटा
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच सक्रिय सुकेको खमीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- तपाईंको रोटी मिसिन निर्माता द्वारा सिफारिस गरिएको आदेशमा रोटी मिसिन प्यानमा अवयवहरू थप्नुहोस्।
- आधारभूत र मध्यम क्रस्ट सेटिंग्स प्रयोग गर्नुहोस्।
रोल बनाउन:
- आटा सेटिङ प्रयोग गर्नुहोस्।
- आटा हटाउनुहोस्, 10 देखि 12 टुक्रामा विभाजन गर्नुहोस्, र रोलहरूमा आकार।
- प्यानमा राख्नुहोस् र लगभग 45 मिनेटको लागि उज्यालो होस् वा दोहोर्याउनुहोस्। 375 एफ मा 15 देखि 20 मिनेटको लागि उठाउनुहोस्, वा सुनको भून सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
क्रस्ट फ्रान्सेली ब्रेड पकाउने - रोटी मिसिन
रोटी मिसिन पूर्ण गेहूं Cornmeal ब्रेड
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 60 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |