यो दालचीनी रोलहरू अपेक्षाकृत सजिलो छन्, फ्रोजन रोटी आटा र स्वादिष्ट दालचीनी भरिएको बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 रोफ फ्रोजन रोटी आटा (ठुलो)
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 2/3 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप कटा अखरोट (वा पेकान)
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/3 कप
- भारी क्रीम
- 2/3 कप सिफ्ट
- कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 1 चम्मच दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठुलो आटा रोप्नको लागि 18x6 इन्चमा रोल गर्नुहोस्। पखाली मक्खनसँग ब्रश गर्नुहोस्।
- गहिरो शर्करा, कटा भयो नट, र दालचीनी ; आटा माथि। लामो किनारमा सुरु हुँदै, रोल आटा माथि, जेली-रोल फैशन; नमी किनाराहरू र सील।
- 20 स्लाइसहरूमा रोल काट्नुहोस्।
- रोलहरू प्लेस गर्नुहोस्, कट साइड डाउन गर्नुहोस्, दुई हल्का भुइँमा गोल केक प्यानमा। लगभग 1 1/2 घण्टाको लागि वृद्धि गर्न दोहोर्याउनुहोस्। बिरुवाले दुवै प्यान्स रोल (रोलको प्रत्येक प्यानको बारेमा लगभग 2 1/2 चम्मच) माथि क्रीम र त्यसपछि 350 फुटमा 25 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- कन्फिनिन्टरहरूको 'चिनो, दूध, र वेनिलालाई मिलाउनुहोस्, यदि आवश्यक भएमा पनीर वा मोटाइमा बढी चाकस वा दूध थपियो। तिनीहरू अझै तापनि तापक्रममा रोलहरूमा आकिंग मिश्रण बहाउँदछन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 18 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |