यो स्वादिष्ट नुस्खाको लागि क्रोकपोट मिठो र खट्टा चिकन स्टव बनाउन सजिलो छ। हामी मनपराउने कुकुरले बेलुका कतिपय खाना पकाउने समयको अन्त्यमा कसरी स्वच्छ रहन्छ। यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ, वसन्तमा पहेंलो बेल काली मिर्चको सट्टा केही कटा ताजा एस्पारागस थप्नुहोस्।
तपाईलाई यो नुस्खासँग सेवा गर्न आवश्यक छ केहि तातो चीजदार लसुन रोटी वा केही ब्रेडस्टिक्स वा स्क्यानहरू। यो साँच्चिकै एक व्यञ्जन प्रवेश हो, तर तपाईं सधैँ भोजन पूरा गर्नको लागि हरियो सलाद वा फल सलादसँग सेवा गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड बेकार, छाला रहित चिकन छातीहरू, 1 "टुक्राहरूमा काट
- 1 (9-औंस) प्याकेज बेबी गाजर
- 1 प्याज, कटा भयो
- 1 (14-औंस) चिकन भाइरसको सेवा गर्न तयार छ
- 1 चम्मच पतला अदरक रूट कटाईयो
- 1 (18 औंस) जार मिठो र खट्टा चटनी
- 1 (8-औंस) अनानास जलाशय, भित्री र रस सुरक्षित गर्न सक्दछ
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1 रातो काली मिर्च, कटा भयो
- 1 पहेंलो घंटी काली मिर्च, कटा भयो
- 1 कप पतली अण्डा नूडल्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- 4- देखि 5-क्वार्ट सुस्त कुकरमा चिकन, गाजर, प्याज, चिकन भाइरस, अदरक जड, र मीठो र खट्टा सॉस जोड्नुहोस्।
- 7 देखि 8 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र सब्जियां निविदा हुन्छ र चिकन 165 एफ सम्म पकाइएको हुन्छ।
- कस्टस्टर्कको साथ सुरक्षित अनानास रस मिलाएर क्रोकोपट्टि चिकन मिश्रणमा हलचल गर्नुहोस्, राम्रो मिश्रण। अनानास tid tidits, घंटी मिर्च, र अण्डा नूडल्स मा हलचल।
- आवरण र उच्च मा 25 देखि 35 मिनेट लामो खाना पकाउने वा पास्ता सम्मको नभएसम्म सब्जियां कुरकु-टेंडर र मार्फत हुन्छ।
सुझाव: यदि तपाइँसँग नयाँ तातो क्रोकोपट्टि छ भने , चिकन पकाएको नभएसम्म 4 देखि 6 घण्टाको लागि कम पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 388 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 71 मिलीग्राम |
| सोडियम | 95 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 25 g |