पेपरिकाको एक सरल मसाजक मिश्रण, जीराणु, धनी, र हल्दीको कोडको लागि ठूलो रगत हुन्छ। यो नुस्खाले व्यस्त परिवारहरूको लागि उत्तम छ कि कम-फ्याट माछा प्रवेश गर्दछ जुन यो 30 मिनेट भन्दा कममा तयार हुन सक्छ।
जबकि नुस्खा साँचो कोड (वा प्रशांत कोड) को लागी लेखिएको छ, मलले काम गर्न सक्छ वा लगभग कुनै अन्य हल्का स्वादकारी सेतो माछा। राम्रो छनौटहरूमा नारंगी थोरै वा टििलापिया समावेश छ। यो मसालेका लागि उत्तम आधार हो र यदि यो तपाईंको लागि पर्याप्त मसालेदार छैन भने, कोयले मिर्चको एक चुरोट मिश्रणमा थप्नुहोस्।
माछा broiled, हुन सक्छ तपाईं पनि ग्रिल मा यसलाई पकाउन मनपर्छ। माछा खाना पकाउनु कति लामो हुन्छ यसको मोटाईमा। सामान्य नियमको रूपमा, 10 मिनेट प्रति इन्चको अनुमति दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 फिललेट कोड (वा कुनै हल्का स्वादकारी सेतो माछा)
- 1 tablespoon paprika
- 1 चम्मच cumin (जमीन)
- 1/2 चम्मच धनी (जमीन)
- 1/2 चम्मच हल्दी
- 1/2 नींबू
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat the broiler।
- नस्टाक पकाउने स्प्रेको साथ एक ब्रोलर प्यान वा कुकी पाना स्प्रे गर्नुहोस् ।
- सानो कटोरामा मसाले मिलाउनुहोस्।
- माछा fillets को दुवै पक्ष मा मसाले मसाले स्पिंक गर्नुहोस्।
- भित्री प्यानमा फाइलहरू राख्नुहोस्। 5 देखि 6 मिनेटको लागि बट्याउनुहोस्, एक चोटि घुमाउनुहोस्, जब सम्म माछाले फ्याँकिएको फोहोरको साथ सजिलै संग झल्किन्छ।
- पकाएको माछा माथी अर्ध नींबूको रस निचोल्नुहोस्।
सुझाव सेवा गर्दै
यो यस्तो प्रकाश हो, साधारण ईन्ट्री हो जुन तपाई साँच्चिकै कुनै साइड डिशसँग गलत गर्न सक्नुहुन्न।
राम्रो तरिकाले गोल खाना बनाउन, केहि कुकुर वा चावल पकाउनुहोस् र सब्जिहरु को चयन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 43 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 62 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 8 जी |