यो एक सजिलो पनीर नाश्ता हो। सानो पनीर बलहरु एक अद्भुत जैतून केन्द्र संग बनाइन्छ। पनीर आटा आकारमा पिमेन्टो भत्किएको जैतूनको आकारमा छ। पनीर बलहरू चिसो हुन्छन् र त्यसपछि पूर्णतामा पकाउँछ।
तिनीहरू एक ठूलो पार्टी नाश्ता बनाउँछन्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 48 मध्यम pimiento भरिएको जैतून, राम्रो तरिकाले नाली
- 1 छड़ी मक्खन (नरम)
- 1 jar क्राफ्ट पुराना अंग्रेजी अंग्रेजी चरदार पनीर
- 1 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 ड्यास नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- पट जैवेजले कागजको तौलिए राम्रोसँग सुखार्न।
- नक्कली कागजको साथ बेकिंग पानालाई लुकाउनुहोस् वा यसलाई अनियमित छोड्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरा मा, मक्खन र पनीर आटा मा काट। नमक थप्नुहोस्। जैतूनको वरिपरि सानो बलमा राख्नुहोस्; राम्रो तरिकाले सील।
- पनीर बलहरू पकाउने पाना पाना र कम्तीमा कम्तिमा एक घण्टाको लागि व्यवस्थित गर्नुहोस्, वा फ्रिजमा रातो रातो रातो।
- ओवन 400 देखि 400 एफ (200 सी / ग्याँस 6)।
- पनीर बलमा लगभग 15 मिनेटको लागि, वा हल्का खैरो रंगको लागि पनीरको बल बनाउनुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- पनीर बलहरूमा पाइप वा कालामोटा जैतून प्रयोग गर्नुहोस्।
- पनीर बॉलहरू पक्कै र पकाउनुअघि पतले कटा हुआ अखरोट वा पेकियनमा रोल गर्नुहोस्।
- कटा ताजा अजमोरीको 2 चम्मच थप गर्नुहोस् वा आटामा चिपाइन्छ।
- आटामा 1 9 चम्मचको जमीन मिठाई पेप्लिकिका थप्नुहोस्।
- पनीर 1/2 देखि 2 कपको तीव्र दादरदार पनीरसँग फैलिएको छ।
अघिल्लो सुझाव बनाउनुहोस्: बेकिंग पानामा नमिला पनीर बलहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्। फ्रिज गर्नुहोस् र त्यसपछि फ्रिज पनीर बलहरू खाना भण्डारण बैगमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। नाम र मितिसँग लेबल। तिनीहरूलाई फ्रीजरमा 3 महिना सम्म राख्नुहोस्। बेक गर्न, जगेडा पनीर बलमा एक अनियमित वा टुक्रा कागज पेपर पकाउने पानामा राख्नुहोस्। लगभग 20 मिनेट, वा तातो सम्मको लागि एक preheated 400 F ओवनमा बेक गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 51 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |