मज्जाले मात्र फ्लैंक स्टेकलाई निदाउँदैन तर प्याजको संकेतले यसलाई नाजुक मिठाई दिन्छ। सप्ताहांत र विशेष अवसरहरूमा सेवा गर्न महान पकवान।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड / 9 00 जी फ्लांक स्टेक
- 1/2 कप / 120 एमएल
- पोर्ट शराब
- 1/4 कप / 60 एमएल मिनिड प्याज
- 1 1/2 / 7.5 एमएल चम्मच जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 10 एमएल वर्कोस्शियर सॉस
- 2 चम्मच / 10 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल सूखे थिम
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
सानो कटोरामा अनावश्यक सामग्री मिलाउनुहोस्। रिसेबलयोग्य प्लास्टिकको थलोमा फ्लैंक स्टेक राख्नुहोस् र मासुमा माटो राख्नुहोस्। बैगको बाहिर प्रयोग गरेर, मासुमा मासुको मासुलाई मालिश गर्नुहोस्, सुनिश्चित गर्नुहोस् कि स्टेकको हरेक भाग लेपित हुन्छ। सील बैग र फ्रिजमा 2-8 घण्टाको लागि ठाउँ राख्नुहोस्।
मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। थल देखि स्टेक हटाउनुहोस् र ग्रिलमा राख्नुहोस्। कहिलेकाहीँ 18-20 मिनेटको लागि स्टिक कुकुर कहिलेकाहीँ घुमाउँदछ।
एकपटक मासु इच्छित दान पुग्दा, ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र फिसिङ गर्नु अघि 3-5 मिनेटको लागि आराम गर्न अनुमति दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 322 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 119 मिलीग्राम |
| सोडियम | 880 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 42 जी |