यो हरियो सिजन गर्ने नुस्खाले तपाईंको खानामा द्वीपहरूको वास्तविक स्वादलाई प्रभाव पार्नेछ।
यो कि केहि चीज जुन क्यारिबियन खानाको बारेमा सोच्दा मान्छेको स्वादिष्ट सम्झनाहरूमा आउँछ। जब विदेशमा बस्दा वेस्टइंडीजहरूले घरको स्वाद पार्यो, तिनीहरू प्रायः स्वाद, क्री, वा पक्की पोल्ट्री वा मासुको स्वादको लागि हिसाब हुन्छन् जुन हरी मसाले प्रयोग गरिन्छ। यो सोफिटो तर मसालेदार को लागी धेरै समान छ।
तपाईंको हरित मौसम बनाउने सजिलो छ। तपाईलाई चाहिन्छ ताजा सामग्रीहरू। अनि, यी दिन, तपाईं विभिन्न प्रकारका जडीबुटीहरू भेट्टाउन सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप काटा हरियो प्याज
- 2 कप चीनी कालोरी कटाईयो
- 2 प्याला कप कटाई र जवान रत्न समेत कलिन्ट्रो कटा भयो
- 1 कप ताजा
- थिम पातहरु
- 4 प्याला कपडा मीठो
- तुलसी
- 1/2 कप ताजा मर्जोरम
- 2 चम्मच ताजा तातो
- 2 चम्मच ताजा गुलाबी
- 2 कप कटा प्याज
- 1 कप कटा लसुन
- 3 देखि 4 सबै स्कच ब्रोनेट मिर्च
- 2 चम्मच नमक
- 1 कप पानी वा सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- अवयवहरूलाई दुई बराबर ब्याचमा विभाजित गर्नुहोस्। एक समयमा खाद्य प्रोसेसर एउटा ब्याचमा थप्नुहोस्। पल्स वा चम्किलो नदिनुहोस् जबसम्म सबै अवयवहरू धेरै राम्रो छन्। मिश्रणमा नरम गर्न पर्याप्त पानीमा बहाली। अवयवहरूको दोस्रो ब्याचसँग दोहोर्याउनुहोस्।
- वाटरलाइट लिडहरू र फ्रिजमा पसलका साथ ग्लास जारहरूमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् वा लामो भण्डारणको लागि, आइस क्युब ट्रेमा राख्नुहोस् र फ्रिज गर्नुहोस्।
- जमे भएका क्यूबहरू हटाउनुहोस् र जिप-शीर्ष थलोमा भण्डार गर्नुहोस् र फ्रीजरमा भण्डार गर्नुहोस्।
नोट: क्यूबसहरू सिधै फ्रीजरबाट बिना थोरिङबाट प्रयोग गर्न सकिन्छ। यदि तपाईं marinades को लागि यो प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ, पहिले ठान्नुहुन्छ।
तपाईं पनि जस्तै
- त्रिनिदाद पलाउ चिकन पकाउने : यो चिकन डिश हरी मसाले, कबूतर मटर, र नारियल दूध स्वाद र जलाशय चाइनाको साथ रंगिएको हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 115 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 486 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 3 जी |