यो एउटा उत्कृष्ट आधारभूत टर्की हो जुन यो सुन्दर रोचक बनाउनको लागि पर्याप्त गर्मी संग रगत हुन्छ। तपाईं यो कुखुरा सबै पोल्ट्रीमा प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, जे होस् तपाईं कसरी तयार पार्नुहुन्छ। त्यसैले यो एकलाई अर्को पटक प्रयास गर्नुहोस् जब तपाईं ग्रिल गर्नुहोस् वा छुट्टीको टर्की धुम्रपान गर्नुहोस्। यो तपाईंको व्युत्पन्न मध्ये एक हुनेछ व्यञ्जनहरु रमाईलो गर्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप / 60 एमएल नमक
- 2 चम्मच / 30 एमएल प्याज पाउडर
- 2 चम्मच / 30 एमएल पोर्चिका (धुम्रपान नभएको)
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर जमीन अयगानो
- 1 चम्मच / 15 एमएल लसुन पाउडर
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर केनी मिर्च (आफ्नो मनपराउँदो समायोजन)
- 1 चम्मच / 5 एमएल सूखे थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
- सामग्रीहरू सँगै मिलाउनुहोस् र भित्रको बाहिर टर्कीको सम्पूर्ण सतहमा घुमाउनुहोस्। तपाईंको छालाको छाला भित्र मा रगतको काम गर्न उत्तम। सिजन गर्ने मिश्रणलाई टर्कीमा बस्नुहोस्, 1-2 घण्टासम्म ढाक्ने र प्रशोधन गरिन्छ।
- यदि समय अगाडी बढाएमा, 6 महिना सम्मको लागि क्यान्डबोर्डमा वायु तंग कन्टेनर र घरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4,719 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |