सिजनिंग उदार रूपमा माछा वा चिकन मा रमाईन्छ र तब माछा वा चिकन मध्यम मा उच्च गर्मी मा एक भारी लोहे को कुखुरा मा दुवै पक्षहरु लाई charred गरिन्छ। मैले तलका केही आधारभूत पाक निर्देशनहरू समावेश गरेको छु।
मैले ब्ल्याक सिजनको साथ हिलिबिट फिललेट (चित्रित) अनुभवी गरे र त्यसपछि स्किलेटको शीर्षमा सेयर गरे, र त्यसपछि मैले 400 डिग्री फ्यान ओवनमा 10 देखि 12 मिनेटसम्म समाप्त गरे।
खाना ब्ल्याक गर्दा, धुआं अलार्म बन्द गर्न र उच्च मा निकास फ्यान छ याद गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच ग्राउंड पेपर्रिका
- 4 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 2 चम्मच प्याज पाउडर
- 2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच दाग
- 2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच कालो मिर्च
- 1 चम्मच मिर्च केले मिर्च, वा तपाईंको स्वादमा
- 1 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो
- 3/4 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड नट
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई जारमा राख्नुहोस् र ठुलो अँध्यारो ठाउँमा भण्डार गर्नुहोस्। प्रत्येक उपयोगको अगाडि जार राम्रोसँग हिलाउनुहोस्।
- आधारभूत ब्लैकडाइड माछा फिली
- कम गर्मी भन्दा कम, एक नस्स्टिल स्किललेट मा लगभग 3 चम्मच मक्खन पिघ्न (माछा को कवर र प्यान को तल को तल को लागि पर्याप्त मक्खन)। जस्तै मक्खन पिघ्यो, माछालाई प्यानमा राख्नुहोस्, मक्खनको साथमा दुईवटा छेउमा टाँस्न माथि। त्यसपछि उजुरीले मसालेसँग माछा कोट कोट, फेरि फिसल्यो र सिसाको साथ अर्को पक्ष कोट।
- अब गर्मीलाई मध्यम-उच्चमा घुमाउनुहोस् र माछाहरू एकै तिर पकाउनुहोस् जब सम्म कालो र केहि खतरनाक हुन्छ। माथि फ्लिप गर्नुहोस् र अर्को तिर पकाउनुहोस्। कहिलेकाहीँ सानो मक्खन जोड्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
समुद्री खानाको लागि सिजन गर्ने मिश्रण
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 6 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |