यो सरस र सिरका आधारित आधारित बार्बेक्यु सॉस कुनै पनि प्रकारको ग्रील्ड वा धूम्रपान गरिएको पोर्कमा उत्तम छ। यो चटनीलाई न्यानो राख्नुहोस् ताकि हनी रसीनी रहन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप (240 एमएल) तयार पारियो
- 1/2 कप (120 एमएल) पिघल
- 1/4 कप (60 एमएल) साइडर सिरका
- 1/4 कप (60 एमएल) हनी
- 1 चम्मच (15 एमएल) मकैको तेल
- 1 चम्मच (5 एमएल) सूखे अयगानगो
- 1 चम्मच (5 एमएल) सूखे थिम
- 1 चम्मच (5 एमएल) जमीन कालो मिर्च
- काली मिर्चको ड्यास
यसलाई कसरी बनाउने?
1 sacepan मा सूखी अवयवहरू मिलाउनुहोस्। धीरे-धीरे सिरका जोड्नुहोस्, यो राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म अँध्यारो पार्छ।
2. बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। तापनि कम र उकालो, लगभग 10 मिनेट को लागि प्रायः जोडना।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 66 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 176 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |