उत्तरी जर्जिया र पश्चिमी केरोलिनास बारबेक्यू ससमा सरसफाइको साथ सुरु हुन्छ। कहिलेकाहिँ यो केहि मीठो हुन्छ र कहिलेकाहीँ यो केहि गर्मी हुन्छ। यो टंगनी सरसफाइ ससमा गर्मीको स्पर्श छ र खुसीको पोर्कको लागि उत्तम बार्बेकु सस छ, तर चिकन वा पसिनाहरुमा यसलाई प्रयास गर्न डरो नगर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- तोरी
- 1/2 कप
- ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1/4 कप सेब साइडर सिरका
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 tablespoons Worcestershire sauce
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1 चम्मच Tabasco
यसलाई कसरी बनाउने?
1. कम गर्मीमा एक सस्यानमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। 15 मिनेटको लागि सिम्मर
2. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सस प्रयोग गर्न अघि 10 देखि 15 मिनेट सम्म ठुलो पार्नुहोस्। तयारी पछि 2 हप्तापछि फ्रिज फ्रिजमा वायुटाइट कन्टेनरमा भण्डारण गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 26 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |