एक पनीर बिस्कुट टाउको दुख्ने र सेतो कुकुरको यो क्यासरोल अप गर्न। पकाएको सेमले बारबेक्यू ससबाट धेरै स्वाद पाउदछ र केहि कटा तरकारीहरू र सरसफाइ र खैरो शरिरको साथ। कटाईएको गर्म कुत्तहरूले यी डाक्टरको सेमलाई हार्दिक एक-व्यंजन खाने बनाउँछ।
जमे भएका "ग्राउन्ड" बिस्किट्स र केहि टाँस्ने पनीर चित्रित क्यासरोल को लागि टपिंग गर्न को लागी बनािन्छ, तर यदि तपाईं घर को उपयोग गर्न चाहते हो, सबै माध्यम ले, उनलाई खरोंच देखि मुक्त गर्न को लागी महसूस गर्नुहोस। वा मक्खिल बिस्कुटको लागि यो नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस् वा काली मिर्च बिस्कुटका लागि यो एक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1 ठूलो घंटी काली मिर्च, हरियो वा अन्य रंगहरु, कटाई
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 1 ठूलो हुन सक्छ (28 औंस) पकाएको सेम
- 3/4 कप
- बारबेक्यू सस
- 1 चम्मच मसालेदार भूरा सरसफाइ
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर पैक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच नुन
- 6 हट कुत्तों, कटा भयो
- 6
- जमे भएका बिस्कुट
- 1/2 कप श्रिड्ड्डडरडर वा कैदर्ड जैक पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मीको ओवन 375 एफ
- 2-क्वार्ट बेकिंग डिश लिनुहोस्।
- जैतूनको तेलले ठूलो स्किलेटमा मध्यम गर्मीमा हिर्काउनुहोस्। प्याज र घण्टी काली मिर्च जोड्नुहोस् र हल्का खैरोड सम्म पकाउनुहोस्, लगातार अँध्यारो पार्नुहोस्।
- पकाएको प्याज र काली मिर्च एक कटोरामा ट्रांसफर गर्नुहोस्। सेम, बारबेक्यू चटनी, सरसफाइ, भूरी शर्करा, मरिच, नमक र कटालो हट कुकुरहरू थप्नुहोस्; मिश्रण गर्न हल बेकिंग डिशमा बियर मिक्स
- जमे भएका बिस्कुट राउन्डका साथ क्यासेरोल र 20 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। पनीर संग छिराएँ र ओवन को बारे मा 5 देखि 10 मिनेट सम्म लौटें, जब सम्म पनीर पिघने र सेम बबल हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1303 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 515 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 257 g |
| आहार फाइबर | 31 g |
| प्रोटिन | 45 g |