फल सलाद तयार गर्न कुनै कठिन र छिटो नियमहरू छैनन् जुन जुनसुकै ताजा फलहरू उपलब्ध छन् प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्दछ। मुख्य कुरा विभिन्न रंग र बनावट हेर्न को लागी हो।
यो नुस्खाको लागि, हामी चिनियाँ पीचहरू प्रयोग गर्न सिफारिस गर्छौं, तिनीहरू धेरै अन्य प्रकारका पीडाहरू र चीनी संस्कृतिमा दीर्घकालीनताको प्रतीक हो। तथापि, कुनै अन्य प्रकार को आचरण प्रतिस्थापन गर्न सकिन्छ।
जोडिएको टचको रूपमा, यदि केही चाहिएको केही टकसाल पातहरूसँग सलाद गार्न सक्दछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मचौं शर्करा, जसरी चाहियो
- 1/4 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच पाँच-मसाले पाउडर
- 1 केला, खुट्टा र कटाई
- 1 कप माला स्लाइस, ताजा वा डिब्बाबंद
- 2 किवी फल
- 1 ठूलो आचरण
- 3 देखि 4 ठूलो स्ट्राबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- चीनी र बादाम निकासी सँगै मिलाउनुहोस्। पाँच-मसाले पाउडरमा हलचल। छुट्याइएको।
- पेल र केला टुक्रा। यदि ताजा आमको प्रयोग गर्नु, पिक र मंग काट्नुहोस्। काइ फलबाट दालहरू काट्नुहोस् र छालाको टाँस्नुहोस्। यसको छेउमा काई राख्नुहोस् र टुक्रा राख्नुहोस्। धुलो र पतली टुक्रा पचाउनुहोस्। धुरीहरू धुलाई र हल्लाउनुहोस्, र आधामा काट्नुहोस्।
- एक कटोरामा किनारा वरपरको रिंगमा केला स्लाइस राख्नुहोस्। मध्यमा कीवी स्लाइसहरू लिनुहोस्। माथिका केही थोपा माथि मिलाउनुहोस्। केला र किवी माथिको माङ्ग स्लाइसहरू फैलाउनुहोस्। बिचको बिरालो माथि बढाउनुहोस्। डिशको किनारा वरिपरि आचरणका टुक्राहरू राख्नुहोस्। फेरि छिन्नुहोस्। बीचमा स्ट्रबबेरीहरू राख्नुहोस्, र बाँकी चिनी माथि शीर्षमा छिराउनुहोस्।
- ढोका र छाला सेवा गर्नु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 170 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 51 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 41 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |