चिमचुर्री सॉस धेरै सामाग्रीहरु संग बनाइन्छ जुन बरसात आलु को लागि उत्तम हो, जस्तै लसुन , जैतून को तेल, र अजमोद । तर यो चिइचिरीरी सॉस - नींबूको रस, सिरका र सिलिल्लोरोको अन्य अवयव हो - यसले यी भुना हुआ आलुलाई थप ल्याउने ल्याटिन स्वाद दिन्छ। बस चामचुर्री सस र बेक को उदार मात्रा संग आलु को भेडाहरुलाई टोगो - यो सिर्फ सरल र छिटो हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 पाउन्ड मध्यम आकारको आलु आलु
- 1 कप
- chimichurri sauce
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 400 डिग्री सम्म। पन्जा सहित 12 x 18 इन्च पाक प्यान गर्नुहोस्।
- स्क्रूब आलु सफा गर्नुहोस्। प्रत्येक आलु को आधामा काट्नुहोस्, र प्रत्येक आधा चार चौथाईमा काट्नुहोस्।
- चिमचुर्री सस संग आलु टाँस्नुहोस्, र प्यान मा एक एक तह मा उनलाई फैलाउनुहोस्।
- 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, त्यसपछि दानको लागि जाँच गर्नुहोस्। एउटा फोर्कले आलुको सबै भन्दा ठूलो टुक्राहरूलाई सजिलै पसेको हुनुपर्छ।
- जब आलु गोल्डेन खैरो र बाहिरको छेउमा थोपा खसेको हुन्छ, र भित्र भित्र नरम, ओवनबाट हटाउनुहोस्। नमक र कालो मिर्चको साथमा स्वाद।
- न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 483 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 74 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 7 g |