तपाईंका साथी र परिवारले यो स्वादिष्ट बीन सूपलाई माया गर्नेछन्। बिस्तार र जाडो महिनाहरूमा काठ स्टोवमा स्टोटोटपमा सिमरोड गर्न यो उत्कृष्ट स्पप हो। ठूलो उत्तरी सेम, प्याज, अजगर र बेकन एक हार्दिक बनाउँछ, चिसो मौसमको लागि उत्तम सूप भरिएको छ। केही सेम एक मोटो सूपको लागि शुद्ध हुन्छ, तर यसलाई रक्सी र देहास्पद छोड्नको लागी महसुस हुन्छ।
सूपमा डुब्नको लागि क्रुटी रोटी वा कचराको साथ सूपको सेवा गर्नुहोस्। सान्त्वनात्मक गिरावट वा सर्दियाको खानेपानीको लागि सलाद थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस महान उत्तरी सेम सूखे
- 4 कप चिकन स्टक (अधिमानतः अवांछित वा कम सोडियम)
- 3 स्लाइस बेकन (कटाई)
- 1 कप प्याज (मिनिसिङ)
- 2 stalks celery (minced)
- 4 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 बे पत्ती
- 1 चम्मच नींबू का रस
- काली (स्वाद)
- नमक (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुल्ला र सेममाथि छान्नुहोस्; स्याउको रातोरातमा चिसो पानीको ढाल कुकुर सम्म कुक बेकन एक डच ओवन वा ठूलो सस्यान मा मध्यम गर्मी मा। एउटा गार्निशको रूपमा प्रयोग गर्न निकास र आरक्षित गर्नुहोस्।
- प्याज drippings मा प्याज, अजमेर र लहसुन जोड्नुहोस्। निरुत्साहित नभए सम्म। बीन्स, चिकन भाइरस र बे पत्ती जोड्नुहोस्।
- सेम सम्म जब सम्म सेम निविदा हुन्छ, लगभग 2 घण्टा, अतिरिक्त पानी वा भाइरस जोड्न आवश्यक छ।
- जब सेम निविदा हुन्छ, बे पत्ती हटाउनुहोस् र छोड्नुहोस्। सूप को 1/4 कप प्याज प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा फर्काउनुहोस्। आवश्यक भएमा अधिक स्टक वा पानी संग स्थिरता समायोजन गर्नुहोस्। नींबूको रस, मरिच र नुन संग सिजन।
- पिर्मेसन पनीर र टुक्रा टुक्रा बेकन सँग गाईको सूप सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 210 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 433 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |