यो स्वादपूर्ण ब्रेस्ड गोभी एक सजिलो तैयारी हो, र यसले स्वादिष्ट साइड डिश बनाउँछ। हैम, कंगित मासु, वा पोर्क डिश संग पकवान सेवा गर्नुहोस्। सेब र सेब जेली सिरका सँग मिलेर मिठाई र खट्टा स्वादको एक राम्रो डिश प्रदान गर्दछ। यदि तपाईं भाडाको बीउको स्वाद चाहानुहुन्छ, उनी उत्कृष्ट उत्कृष्टता गर्छन्। तिनीहरू बनावट, स्वाद, र बिस्तारै रंग थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच मक्खन
- 1 ठूलो प्याज, तिमाही र पतला कटाई
- 1 ठूलो ताल सेब, खुट्टा, फियोड, पतला diced
- 1/2 को गोभी को सिर, कंक्रीट कटाई या कटाई, लगभग 8 कप
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 3 चम्मच साइडर सिरका
- 1/4 कप खूबानी सुरक्षित राख्छ वा सेब जेली
- कोषेर नमक, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो ससनी वा डच ओवनमा, कम गर्मीमा उष्णकटिबंधीय मक्खन। जब मक्खन तातो छ, प्याज र सेब जोड्नुहोस् र खाना पकाउनुहोस्, लगभग 7 देखि 10 मिनेट सम्म वा नरम सम्म।
- गोभी, काली मिर्च, सिरका, र संरक्षित वा जेली जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्। प्यान कसले पछाडि राख्नुहोस् र कम तापक्रममा धीरे-धीरे लगभग 1 देखि 1 1/2 घण्टौसम्म घुमाउनुहोस्, वा जब गोभी धेरै नरम र निविदा हुन्छ।
- स्वादलाई नमक जोड्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- बेकनको 2 देखि 4 स्लाइसहरू पकाउनुहोस्। नाली, कुचुर, र त्यसपछि गोभी संग टाउको बसिरहेको छ।
- गोभीको साथ पानामा खराबीको बीउको 1 चम्मच थप्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 236 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 135 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 5 g |