जैतून मा मेड्रिलिने वा स्पेनिस, एसिनिनास ला मेड्रिनेना मा स्पेन मा सेवा गरिन्छ तपपाको रूपमा वा खाना संग। हामी यो डिश ताजा ताजा बागेटको साथमा ड्रेसिङ उठाउन चाहन्छौं। यो वर्ष-राउन्ड सेवा गर्न सकिन्छ तर गर्मीमा विशेष रूपमा मनोरञ्जन हुन्छ। यो एक सरल र द्रुत नुस्खा हो, तर ज्वरोले सेवा गर्नु भन्दा पूर्ण स्वादको बारेमा लगभग एक घन्टाको खाँचो पर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड जैतून (ठूलो, पाकेको, कालो)
- 1/2 पाउन्ड स्केलियनहरू
- 1/2 कप
- जैतून का तेल (
- स्पेनिश अतिरिक्त कुंवारी )
- केहि ड्यासहरू
- स्पेनिश मिठाई पेपरिका
- 1/4 कप
- रातो शराब सिरका
- नमस्कार स्वाद
- ओछ्यानो (सूखे) का पोर्च
- 1 लौह लसुन (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- जैतूनलाई चिसो पानीमा कुल्ला पार्नुहोस् र तिनीहरूलाई नाली गर्न अनुमति दिनुहोस्। एक कटोरा मा जैतून राख्नुहोस।
- धोका र घोडाहरू ट्रिम गर्नुहोस्। कटोरामा ज्वरो राख्नुहोस्।
- जैतून का तेल, सिरका, र स्वादको साथमा लुगा लगाउनुहोस्। ध्यान राख्नुहोस् कि तेल र सिरका संयोजन गर्दा, अनुपात एक भाग सिरका को लागी लगभग दुई भाग तेल छ। राम्रो तरिकाले हलचल।
- स्पेनिश मीठे पेप्रिका, अरेगानो र कटा लसुनसँग छिडाउनुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। सेवा गर्नु अघि एक घण्टाको लागि माराउनु।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 9 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,171 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |