यो ककटेल सेक्स र सिटी 2 को मई, 2010 रिलीजको लागि पदोन्नतिको भागको रूपमा सिर्जना गरिएको थियो। त्यो सङ्गठनको बावजूद, यो मेरो मनपर्ने अदरक-स्वादयुक्त ककटेल मध्ये एक हो किनकि पतला मधु शेरको मीठोपन र ताजा नींबूको स्वादले मसालेदार वोदका साथ राम्रोसँग खेल्छ। यदि तपाईं अदरक मार्सिनिसको प्रशंसक हुनुहुन्छ भने, जस्तै यो , वा कुनै पनि प्रकारको रूपमा, रेड ओभर हेल्सको लागि प्रयास गर्ने पेय हो।
यदि तपाईं स्टोरमा अदरक वोदका फेला पार्न सक्नुहुन्न भने, तपाइँको आफ्नै इन्फ्युजन गर्न सजिलो छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस SKYY इन्फ्यूसन अदरक वोदका
- 1 औंस हनी सिरप *
- 3/4 औंस
- ताजा लेमन रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै कन्ट्रीहरू एक ककटेल शकरमा बर्फसँग जोड्नुहोस् ।
- बलियो बनाउनुहोस् र ठुलो मार्लिन गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- ककटेल पिक को साथ गिलास को रिम भरमा लेमन माछा घुमाउरो राख्नुहोस्।
* हनी शेर सिर्जना गर्न, 0.5 ओज जोड्नुहोस्। 0.5 ओजमा पानी। प्रिय।
Recipe Courtesy: SKYY आत्माहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 223 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |