नींबू चिकन जस्तै र रक्सी को विकल्प खोज्दै हुनुहुन्छ? यदि तपाईंलाई लेमन चिकन मन पर्छ भने, यो शाकाहारी नुस्खाको प्रयोगमा नींबूको पकाउने टोफूको लागि । बेकिंग टोफू हरेक समय एकदम सही टोफ तयार गर्न सरल तरीका हो। यो नीबूले टोफुको टाउको सजिलै डराउँछ, त्यसो भए तपाईं डबल ब्याच बनाउन चाहानुहुन्छ! अधिकतम स्वादको लागि तपाइँको टुफु राम्रोसँग थिच्नुहोस् भन्ने निश्चित गर्नुहोस् !
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ब्लक फर्म वा अतिरिक्त फर्म टोफू,
- राम्रो तरिकाले दबाया
- 2 चम्मच। सोया सस
- 2 चम्मच। कागतीको रस
- 2 चम्मच। जैतून का तेल
- 2 चम्मच। डिजोन सरसफाई
- 1 चम्मच। चीनी
- 1 चम्मच। तुलसी
- 1 चम्मच। थिम
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- पहिलो, आफ्नो टोफू तयार गर्नुहोस्। धेरै टोफुको व्यञ्जनहरू जस्तै, टोफु स्क्रैबलले राम्रो स्वाद पाउनेछ यदि तपाइँ टोफूलाई पहिलो पटक थिच्नुहुन्छ। यसले टोफूलाई अधिक स्वाद र सीजनहरू थप्न अनुमति दिन्छ जुन तपाईले थप्न सक्नुहुन्छ। यो एक अतिरिक्त कदम हो, तर यो केहि मिनेट लाग्छ। निश्चित छैन कि टुफु प्रेस गर्ने? यो सजिलो चरण-दर-चरण गाइड हेर्नुहोस्: कसरी थिफु थिच्नुहोस्।
- तपाईंको थिचो टोफुलाई 1/2-इन्च मोटी स्ट्रिप्समा स्लाईस गर्नुहोस्।
- टोफको बाहेक सबै अवयवहरू सँगसँगै एक उथली प्यान वा जिप गरिएको प्लास्टिकको थलोमा टोफुलाई ट्रांसफर गर्नुहोस्, राम्रो कोटिंग।
- टोफू कम्तिमा एक घण्टाको लागि खारेज गर्न अनुमति दिनुहोस् (अझ अझ राम्रो, अचम्भित संग कोट राम्रो गर्न)।
- गर्मीको ओवन 375 एफ
- डिफेन्स पाउने र 20 देखि 25 मिनेटसम्म टेक र टुप्पो स्थानान्तरण गर्नुहोस्, आधे मोडमा घुमाउन र टाउकोमा थप अचम्म लाग्ने।
यो नुस्खा जस्तै?
यो शाकाहारी र शाग टोफु नुस्खालाई माया गर्ने? यहाँ टोफुको साथ केहि थप अविश्वसनीय चीजहरू छन्:
- शाकाहारी टोफुले हलचल लगाउँछन्
- रेशम टोफुको प्रयोग गरेर व्यञ्जनहरू
- टोफू व्यंजनहरु को एक पूरी सूची
- टोफुको पोषण मूल्य के हो?
- अधिक टोफू व्यंजनहरू
- अधिक शाकाहारी व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 185 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 642 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 13 g |