कसरी सिक्नु, न्यूम्युमेन, जापानको सोमेन नूडल्स, सब्जिहरु र माछा संग बनाइएको एक गर्म सूप।
गर्म सूपमा सोमेन नूडल्सहरू नामक भनिन्छन्। सोमेन गहुँको आटाको बनाइएको पनी जापानी नूडल हुन्। सूपमा विभिन्न तरकारी र माछा जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 बन्डल सूखे नोडल्स, लगभग 7 औंस
- 4 कप dashi
- 2 चम्मच मृत्यु
- 2 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मचले हराएको हरिया प्याज
- 1/2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज निर्देशन अनुसार, एक ठूलो बर्तनमा केहि नूडलहरू उडाउनुहोस्।
- निकास र पानीमा नूडलहरू धो।
- छुट्याइएको।
- डुशी सूप स्टक एक मध्यम बर्तन मा राख्नुहोस्।
- यसलाई एक फोडा ल्याउनुहोस्। सोया सस, नमक र मृत्यु जोड्नुहोस्।
- सूपमा उकालो राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- गर्मी रोक्नुहोस्।
- शीर्षमा कटा हरियो प्याज छिर्नुहोस्।
* 2 सर्भर बनाउँछ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1350 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,703 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 264 g |
| आहार फाइबर | 32 g |
| प्रोटिन | 45 g |