यो लम्बस्टर मार्गेनी सलाद निकै सजिलै (र पूर्ण रूपमा) मेयोनेज, सानो नींबूको रस र केही जडी बूटीहरूसँग ड्रेस गरिएको छ। सलाद बहुमुखी छ, तर बलियो सामग्रीबाट बचाउन प्रयास गर्नुहोस्- उदाहरणका लागि, प्याज वा घंटी मरिच - जसले लम्बस्टरको नाजुक स्वादलाई बढाउन सक्छ। सानो मात्रामा टुक्रा गाजर वा ग्रीष्म स्क्वाशले मुख्य अवयवलाई अधिकृत नगरी बर्तनमा रंग र बनावट थप्न सक्छ।
सलादले विशेष चाउचाउ वा रातको खानाको लागी एक सुन्दर अतिरिक्त बनाउनेछ, वा तपाईंको परिवारको साथमा सिजन मनाउनु पर्छ। यो एक गर्मीको गर्मीको साँझको लागि उत्कृष्ट खाना सलाद वा मार्गेनी सलाद बारबेक्यू क्लासिक मा एक मोडिको लागि उत्कृष्ट छ। केही ताजा कटा टमाटरहरू र ककरहरू थप्नुहोस् र यसलाई सुक्खा सेतो शराबको साथ प्रयोग गर्नुहोस् । Chardonnay, Gewurztraminer, र Pinot Grigio सबै राम्रो छनौटहरू छन्।
एक समुद्री भोजन मार्गेनी सलाद को लागि, यो पकाया चिंराट, केकबेमेट, या शेलफिश को संयोजन संग बनाइए।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस कोहनी मार्गेनी
- 1 देखि 1/2 कप कपडे
- पकाएको लोबस्टर मासु, वा लगभग 8 देखि 12 औंस *
- एक कप पतली कटाई कोटरी
- 3/4 कप 1 कप मेयोनेज, वा स्वाद
- 2 चम्मच नींबूको रस
- 1 चम्मचले ताजा चिसोहरू छोयो वा ताजा डिल काट्यो
- ड्यास नमक, वा स्वाद
- ड्यास मिर्च, वा स्वाद
- वैकल्पिक: सेवाका लागि पनी पत्तियां
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज दिशानिर्देशका क्रममा मर्कोनीलाई उबलते नम्वर पानीमा पकाउनुहोस्। निकास र राम्रो तरिकाले राम्रो गरौं।
- ठूलो कटोरामा मार्कोनी, लोबस्टर र अजमेर जोडिएको छ। 3/4 कपको मेयोनेज, नींबूको रस, र पिक्च गरिएको चाइभ्स वा डिल थप्नुहोस्। मिश्रण गर्न टस गर्नुहोस्। थप चाहने मेयनेज नमिले, यदि चाहियो।
- स्वाद र नमक र ताजा जमीन कालो मरिच थप गर्नुहोस्, आवश्यक छ।
- समय र सेवाको लागी आवरण गर्नुहोस्।
- समयको सेवा गर्नु पहिले, लेट्टि सँग एक सेवा गर्ने कटोरा रेखा। लेफ्टिन-कटिबद्ध कटोरामा लाबस्टर मार्बोनी सलाद चप्पल।
* तीन देखि चार 1 पाउन्ड लोबर्सहरूले 12 औंस मासुको उत्पादन गर्नु पर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 246 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 45 मिलीग्राम |
| सोडियम | 334 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |