यो ताजा सेब केक, एक ट्यूब प्यान मा पकाइएको छ, मक्खन र खैरो कपाल को मिश्रण संग छ। तातो माथि काँकिएको छ जब यो ओवन बाहिर आउछ।
सम्बन्धित
Gooey कारमेल एप्पल केक Caramel Topping संग
एप्पल Bundt केक Caramel Icing संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप सबै उद्देश्यको आटा (13 1/2 औंस)
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच दालचीनी
- 3 ठूला अण्डाहरू
- 2 कप दाग
- 1 1/2 कप सब्जी तेल
- 3 कप कटाई सेब (जस्तै रोमान ब्यूटी)
- 1 कप कटा भयो बटुआ
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- माथिको लागि:
- 1 कप प्रकाश ब्राउन शुगर, दृढतापूर्वक प्याक गरिएको
- 1/4 कप दूध
- 1/2 कप (1 स्टिक) मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- एक ट्यूब केक पन जेनरिक तेल र आटा।
- आटा, बेकिंग सोडा, नमक र दालचीनी जोड्नुहोस्; हलचल वा whisk राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न र त्यसपछि सेट गर्नुहोस्।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, अन्डाहरुलाई हरायो; दाँतिएको चीनी र तेल थप गर्नुहोस् र 3 मिनेटको लागि हराउनुहोस्।
- धीरे-धीरे सिफित सुकेको सामग्रीमा हलचल।
- स्याउ, अखरोट र वेनिलामा तह लगाउनुहोस्।
- एक चिकन र फलाम 10 इन्च ट्यूब प्यानमा बोटर र फ्लैट 350 एफ मा 1 घण्टा र 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- केक सम्पन्न भएपछि लगभग 5 मिनेटमा, सससेनमा अवयवहरू मिलाएर मिलाउनुहोस्। 3 मिनेटको लागि उच्च गर्मी र फोडामा उर्लिरहनुहोस्।
- केक बाहिर निस्कने बित्तिकै तातो माथि भर्नुहोस्।
- केक ठोक्नुहोस् र त्यसपछि ढोका खोल्नुहोस्, प्लेटमा केक उल्टाउनुहोस् र त्यसपछि अर्को प्लेटमा उल्टाउनुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- केक 9-by-13-by-2-inch पकाउने प्यानमा पकाउन सकिन्छ। यसलाई लगभग 40 देखि 45 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्। केक मा ब्राउन शर्करा सॉस डालो, केक ठिक गर, र पाक पैन बाट यो सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 9 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 73 मिलीग्राम |
| सोडियम | 447 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |