यो टमाटर, एक राम्रो भान्सा वा दोपहर का भोजन डिश संग एक महान चश्मा हम क्वेच हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 9 इन्च पाई क्रस्ट, अक्टोबर
- 6 ठूलो अन्डा
- 1 कप आधा आधा
- 1/4 चम्मच सूखे थिम
- 1/4 चम्मच सूखे अशुद्ध
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच काली मिर्च
- ड्यास अख्तियार
- 1/2 कप श्रिड्ड्डडरडर वा स्विस पनीर
- 1/2 कप कटा टमाटर
- 1/4 कप कटा प्याज
- 1/4 कप कटा हुआ ham
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 400 डिग्री एफ।
- पनी अनबाइक पाई क्रस धेरै पटक काँटाको साथ; छुट्याइएको। एक मक्खन कटोरामा, अङ्क अण्डा, आधा आधा र सिजनहरू सँगसँगै बिस्कन्छ।
- पनीर, सब्जिहरु, र ह्यामा अयोग्य पाई क्रस्टमा छिराउनुहोस्।
- अण्डा मिश्रण मा डालो।
- 45 देखि 60 मिनेटको लागि 400 डिग्री पानाको लागि, वा राम्रो तरिकाले खैरो कपाल।
6 देखि 8 सम्म सेवा गर्दछ।
अधिक व्यञ्जनहरु
खुर्सानी र हरियो प्याजको साथ टर्की क्वेई
क्रस्टलेस चार्टर्ड र बेकन क्वेच
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 176 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 134 मिलीग्राम |
| सोडियम | 248 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 जी |