ब्राउन वा नाश्ताको लागि यो क्रसस्टेलेस क्वेच सेवा गर्नुहोस्, वा अतिरिक्त-विशेष लंचको लागि स्यान्डविच वा सलादसँग। कुनै क्रस्टले मानक quiche भन्दा हल्का बनाउँछ, साथै यो कम कार्ब आहारको लागि एकदम राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप कटोनी बैजनी प्याज
- 3 कप कपडे स्विस चेर्ड
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मचको जमीन कालो मिर्च
- 4 देखि 6 स्लाइस बेकन, पकाएको र कुरकुरा
- 3 कप तेज तेज धोखा पनीर
- 5 ठूला अण्डाहरू, पिटे
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 9 इन्च पाई प्लेट बनाउनुहोस् वा नस्टा बेकिंग स्प्रे संग स्प्रे गर्नुहोस्। गर्मी ओवन 350 डिग्री।
2. ठूलो स्किलेटमा, तातो जैतून का तेल। प्याज खाना खाएर मात्र प्याज गर्नुहोस्।
3. चौडाई सम्म कुकुर नभएसम्म कटा चर्ड थप गर्नुहोस् र खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्। नमक र काली मिर्च र टुक्रा टुक्रा बेकन संग टस।
4. पनीर र पछाडि अण्डामा हलचल।
5. तयार पाई प्लेटमा हाल्नुहोस्। लगभग 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, क्विच फर्म नभएसम्म र किनारै वरिपरि चारैतिर खारेज गर्दछ।
अधिक Quiche व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 434 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 206 मिलीग्राम |
| सोडियम | 702 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 26 जी |