लास वेगास मिक्सलोजिस्ट, गेस्टन मार्टिनले एल पेपिनोमा एक शानदार विचार राखेका छन्: मिल्गाग्रो जस्तै मर्जगोरोमा एक रिपोसोदा टेलिबल राख्नुहोस्, त्यसपछि पार्थिव स्वाद ल्याउन ककडी, क्यालिन्ट्रो र अण्डाको अनुहारहरू थप्नुहोस्। नतिजा एक स्मैश हिट हो र कि कम्बर मा एक बढती बढ्दो प्रवृति पछ्याउनुको ककटेलमा धेरै उपस्थित बनाइन्छ। यो एक महान संघटक हो र एक ताजगी भन्छन् कि केहि अन्य खाद्य पदार्थ ल्याउन सक्छ।
यसले एक उत्कृष्ट ब्रान्ड ककटेल बनाउनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस मिलग्रो रिपोसोदा टायला
- 3/4 औंस बोक्स
- ट्रिपल सेक
- 1 औंस चूनेको रस
- 3/4 औंस
- सरल सिरप
- 3 स्लाइस ककड़ी
- 6
- cilantro leaves
- 1/4 औंस
- अण्डा सेतो
- कर्क काठको लागि गार्निश
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शिकारीमा कलकर, सिलिलाउरो र सरल सिरप सुधार्नुहोस् ।
- अन्य अवयवहरू र बर्फ थप्नुहोस्।
- बलियो बनाऊ ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- एक पतली ककडी टुक्रा संग गार्निश।
मेलाग्रो टेक्लाका लागि पिपिपा सौजन्य गस्टन मार्टिन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 260 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 46 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |