एसिडमा सर्फर उन पेयहरुमध्ये एक हो जसले धेरै, उल्लङ्घनकारी परिदृश्यहरु लाई यसको नाम दिईरहेको छ। यो एक अविश्वसनीय सजिलो पेय हो जुन धेरै लोकप्रिय छ र तपाईलाई मनपर्छ।
यो एक महान शूटर बनाउँछ र धेरै मानिसहरूले चट्टानमा आनन्द लिन्छन्, यद्यपि केही यसलाई यसलाई एक ककटेल गिलासमा मनपर्छ। केवल निरन्तर यो विषय हो कि सामग्री सधैँ अनुपातमा बराबर हुन्छ, त्यसैले यो सम्झनाको लागि एक सजिलो पेय हो।
नारियल रमले कुख्यात Jägermeister लाई सम्बोधन गर्दछ जुन ज्याजर बम संग पर्याय भएको छ। जस्तो कि पार्टी शटमा, एसिडमा सर्फर एक स्वादिष्ट उष्णकटिबंधीय पेय हो कि समुद्र तटमा ग्रीष्मको दिनको लागि एकदम सही छ र लोकप्रिय छ कि प्रत्येक बार्टाडरले यसलाई आफ्नो रेटोटोयरमा समावेश गर्नुपर्छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- नारियल रम
- 1 औंस
- Jägermeister
- 1 औंस
- अनानास रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
एसिडमा सर्भर कसरी बलियो छ?
मालिबा बजारमा सबैभन्दा लोकप्रिय नारियल रमहरू मध्ये एक हो, त्यसैले हामी यसको प्रयोग गर्न प्रयोग गर्नेछौं। मूल मालिबु रम (42-प्रमाण) को साथ, ककटेल लगभग 16 प्रतिशत एबीवी (32 प्रमाण) हुन्छ।
यदि तपाईं मल्बु ब्ल्याक (70-प्रमाण) जस्तै बलियो र अधिक स्वादपूर्ण रम छनौट गर्नुहुन्छ भने, काकलेटले थोपा र थोडा 20% एबीवीमा फैलाउँछ।
कुनै पनि तरिका, यो सबैभन्दा शक्तिशाली जागेर्मिस्टर ककटेल होइन जुन तपाईं मिलाउन सक्नुहुन्छ। वास्तवमा, यो एकदम राम्रो छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 175 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |