यो नुस्खा एक प्लेफन पंचको लागि हो जुन यो न्यूयर्क यानिकीले सन् 200 9 को प्लेऑफमा सफल बनाउन सफल बोली मनाउन थालेको थियो।
यसले टमी बहामाको रूम, एक सेतो र सुनको साथमा ल्याउँछ, यसले केही उष्णकटिबंधीय रसहरूसँग मिल्दछ। Playoff Punch माई ताई को नयाँ, अनान्य संस्करण को धेरै समान छ।
बेसबल प्रशंसकहरूको लागि यस पेयले ट्रोपिक्सले पोस्ट सिजनमा ल्याउन सक्छ जब चीजहरू हिँड्न सुरु हुन्छ जब चीजहरू घटाउँछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 भागहरु टोमी बहमा स्वर्ण सूर्म
- 1 भाग टोमी बहमा व्हाइट रेण्ड रम
- 1/3 भाग
- प्रीमियम नारंगी तरकारी
- 1 3/4 भागहरू
- अनानास रस
- 1/2 को चिल्लो रस
- 1 3/4 भागहरू
- सुन्तलको रस
- 2 ड्यासहरू
- grenadine
यसलाई कसरी बनाउने?
- टमी बहामा गोल्डेन सुरू रम को बिरुद्ध एक टुक्रा मा सबै को सामाग्री को डालो।
- छिटो हिलाउनुहोस् ।
- बरफ भरिएको गिलासमा हाल्नुहोस्।
- ध्यानपूर्वक गहिरो रम को माथि माथि फ्याट गर्नुहोस्।
Recipe Courtesy: Tommy Bahum Rum
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 466 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 89 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |