लेमन टर्की टेंडरलोन एक सजिलो र स्वादपूर्ण नुस्खा हो। तपाईं काउन्टरमा मात्र 20 मिनेटको लागि फ्रिज गर्न सक्नुहुन्छ वा फ्रिजमा 24 घण्टासम्म। त्यो भन्दा लामो खारेज नगर्नुहोस्, यद्यपि, या मासु पनि नरम र सुत्न सक्छ।
यो एक साधारण नुस्खा हो, तर अति प्रभावकारी एक। सरसफाई, नींबू, थिम र लसुनको संयोजन स्वादिष्ट छ। यसले सादा पुरानो टर्कीलाई कम्पनीको सेवा गर्ने योग्यमा परिवर्तन गर्दछ।
चावल पायलफको साथ यो सजिलो नुस्खाको सेवा गर्नुहोस्, कटेको avocados र कर्कर, र केहि टोस्ट लहसुन रोटीमा फसेको हरियो सलाद। मिठाईको लागि, एक लुसुस चकलेट कोक बनाउनुहोस् वा आइसक्रिम पाईको सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (1-1 / 2 पाउंड) टर्की टेंडरलोन
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 3 चम्मच डिसन सरसफाइ
- 3 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच नींबू ईश्वर
- 1 चम्मच सूखे थिम पत्तियां
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- टर्कीको टेंडरलोइन मा हावा पारदिनुहोस्। नमक र काली मिर्चको साथ छिटो
- सानो कटोरामा डिजोन सरस, नींबूको रस, जैतून का तेल, नींबूको छाती, सूखे पनी पातहरू र लसुन पाउडर मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। टर्कीका सबै पक्षहरूमा यो मिश्रणलाई फैलाउनुहोस्।
- 20 मिनेटको लागि कोठाको तापमानमा ढाक्नुहोस्, वा 24 घण्टासम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- जब तपाईं खाना तयार हुनुहुन्छ, ओवन 350 डिग्री सेल्सियस फाईल गर्नुहोस्। टेलिभिजनको पेपर-लाइन गरिएको कुञ्जी पानामा पक्षहरू राख्नुहोस्।
- 45 देखि 55 मिनेटका लागि टर्कीको टर्की र जबसम्म आन्तरिक तापमान 160 डिग्री फाईलमा एक मासु थर्मामीटर प्रयोग गर्दछ। ओवनबाट टर्की हटाउनुहोस्, पन्नीसँग आवरण गर्नुहोस्, र सेवामा स्लिङ गर्नु अघि 8 देखि 10 मिनेटसम्म उभिए। खडा समयको समयमा तापमान 165 डिग्री एफ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 627 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 301 मिलीग्राम |
| सोडियम | 632 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 91 g |