बेक्ड स्टफड Acorn स्क्वाश। भरिएको acorn स्क्वाश धन्यवाद दिशानिर्देश वा कुनै बिस्तार साँझको लागि एक लोकप्रिय शाकाहारी प्रवेश हो । यो भरी स्क्वैश नुस्खा एक शाकाहारी र प्रोक्सीन को लागि स्वस्थ र उच्च फाइबर संग संतुलित भोजन हो।
बुढे स्क्वैश नुस्खा र बुश's® बीन्स को फोटो शिष्टाचार। अधिक शाकाहारी स्केड व्यंजनहरू को लागी तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 acorn squash
- 1 28 औंस शाकाहारी बेक्ड सेम गर्न सक्छ, घटेको छ
- 4 चम्मच बारबेक्यू सस
- 2 चम्मच मेपल सिरप वा शहद
- 4 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच मक्खन वा मार्जारिन
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक स्क्वाशलाई आधा चौडाइमा काट्नुहोस्। प्रत्येक आधाको गोलको अन्त्यमा 1/4 इन्च स्लिप गर्नुहोस्, स्क्वाश बिना विनाश बिना ईश्वर हुन्छ। एक चम्मचको साथ बीउ बाहिर स्क्रैप गर्नुहोस् र छोड्नुहोस्।
- बेक्ड सेन्स, बारबेक्यू सस, म्यापल सिरप र खैरो बिरुवामा सानो मिश्रण कटोरा। 1/2 चम्मच मक्खन वा मार्जारिनको साथमा प्रत्येक स्क्वैश हलहरू बीचमा समान मिश्रणको मिश्रण गर्नुहोस्। स्क्वाश यस चरणमा धेरै घण्टा अगाडी तैयार हुन सक्छ र प्रशोधन गर्न सकिन्छ।
- 45 देखि 60 मिनेटको लागि 350 डिग्री बान्नुहोस्। यदि सुत्न सुरु हुन्छ भने पन्नीको साथ हल्का रूपमा आवरण गर्नुहोस्।
के त्यो सजिलो थिएन? तपाईंको भरिएको एकोच स्क्वाशको आनन्द लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 582 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 138 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 106 g |
| आहार फाइबर | 27 जी |
| प्रोटिन | 30 जी |