यो पोर्क रिब्सको लागि एक महान एमओपी हो, तर मासु पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ। मासु सिरका को निविदाजनक शक्तिबाट लाभ उठाउँदछ र जडीबुटी र मसालेबाट धेरै स्वाद प्राप्त गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप (120 एमएल) पानी
- 1/2 कप (120 एमएल) सिरका
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) पहेंलो सरसफाइ
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर)
- जैतून का तेल
- 1 चम्मच (15 मिलीलीटर) मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच (15 एमएल) लसुन पाउडर
- 1 चम्मच (5 एमएल) केयेन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सामग्री सँगै मिलाउनुहोस्।
2. फ्रिजमा भण्डारण गर्न केहि घन्टा अघि प्रयोग गर्न भण्डारण गर्नुहोस्। यो एमओपी राम्रो लाग्ने 1 हप्ता सम्म प्रशोधन हुनेछ। बहावहरूलाई मिश्रण गर्न अनुमति दिन अगाडी बढाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 59 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 96 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |