चिली समुद्री बास एक अद्वितीय ठूलो फ्लेक बनावट संग ओमेगा-3 असंतृप्त तेल मा अमीर माछा माछा छ, तर माछा धेरै स्वाद स्वाद मा। तेलहरूले यसलाई पकाउन सजिलो बनाउछ, किनकि यसले अति कचकदार भएन भने जरुरी छैन।
चिली समुद्र बास एक गहिरो पानी माछा पनि टूथफिश भनिन्छ, र यो अंटार्कटिका वरिपरि महासागरको पानीमा पकडिएको छ। प्राय: चिली समुद्री बासलाई जिम्मेवार ढंगले व्यवस्थित गरिन्छ, तर अझै पनि केहि क्षेत्रहरू छन् जहाँ यो अति ठूलो छ। यदि अनिश्चित भएमा, बिक्रेतालाई सोध्नुहोस् यदि तिनीहरू जान्दछन् कि माछा कानूनी रूपमा पकडिएको थियो वा छैन।
यो पनि हेर्नुहोस्
बेक्ड हिलिब र पेर्मेसन क्रुम्प शीर्षङ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिली समुद्र बास fillets (लगभग 6 औंस each_
- नमक स्वाद (कोषेर)
- काली मिर्चको स्वाद
- काजुन स्वादको स्वाद (वा तपाईंको रोजाइको क्रियोल वा सिजनिंग)
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मीको ओवन 425 एफ
- तेल ब्रोलर प्यान प्याक प्यान वा जैतूनको तेलको साथ पकाउने प्यान।
- काजुन वा क्रोरीको साथ समुद्र बास फाइलहरु को दुवै पक्षहरु लाई कोसर नमक र ताजा जमीन काली मिर्च छिद्रण संग साथ छिटो। यदि मसाला मिश्रण धेरै सफा छ, कोषेर नमक छोड्नुहोस्।
- तेलको बास तेलको ब्रोलर रैकमा राख्नुहोस्।
- लगभग 4 देखि 20 मिनेट सम्म 425 एफ मा बेक गर्नुहोस्। समय माछाको मोटाईमा निर्भर हुन्छ, जुन भिन्न हुन सक्छ।
- जस्तै कि चीरी क्रीम सॉस , मकई साल्सा , अनानास साल्सा , वा अन्य सस संग सेवा गर्नुहोस्।
- गार्निशको लागि सानो कटा ताजा अजैली संग छिडाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
हर्ब मक्खनको साथ Broiled Halibut
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 मिलीग्राम |
| सोडियम | 170 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 9 जी |