यो सजिलो सालसा स्वादिष्ट खानाको बारेमा मात्र भोजनको बारेमा सेवा गर्दछ। यो अनानास, रातो प्याज, र रातो काली मिर्चको एक सरल संयोजन हो। म सधैं कटा ताजा सिलिलाउरो थप्दछु तर तपाईलाई फ्यान हुनुहुन्न भने यसलाई छोडिदिनुहोस्।
उष्णकटिबंधीय जायजाले साल्सालाई राम्रो मसाले बनाउँदछ जसले माछा वा समुद्री खानासँग सेवा गर्न मद्दत गर्दछ। यो चिकन र पोर्क वा हैम संग राम्रो हुन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप अनानास (ताजा, diced)
- 2 चम्मच प्याज (रातो, मिनी)
- 2 चम्मच cilantro (कटाई)
- 2 चम्मच बेचन काली मिर्च (मीठो रातो, मिनी)
- 1 tablespoon lime juice
- 1 ड्यास नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- समय समयमा सेवा नगर्नुस् र फ्रिज गर्नुहोस्। लगभग 1 कपले बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 119 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 162 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |