यो नुस्खामा ताजा पकाएको वा जमे भएका चक्कु मक्का प्रयोग गर्नुहोस्। यो क्यूबबाट ग्रील्ड वा भुमिको मकै काटिएको छ।
यो साल्सा बहुमुखी छ र तपाईंको स्वाद अनुरूप गर्न सकिन्छ। Diced plum tomatoes वा हरियाली काली मिर्च साल्सामा वा हल्का चम्मच काली मिर्चको बजाय जलापोने मिर्चको प्रयोग गर्नुहोस्। वा 1 प्याला डुब्न र पछाडी कालो बीन्स जोड्नुहोस्। सम्भावनाहरू अनन्त छन्!
यो पनि हेर्नुहोस्
पीच साल्सा लेमन रस र हनीसँग
क्लासिक ताजा साल्सा
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कपको मकई कर्नेल (जमे भएका, चिसो)
- 1/3 कप बैंगनी प्याज (कटाई)
- 1/4 कप रातो काली मिर्च (कटाई)
- 3 चम्मच ताजा सिलिलोटो (कटाई)
- 2 चम्मच ताजा चम्मचको रस
- 1 देखि 2 चम्मच जेबापोने काली मिर्च (पतला कटाई)
- 1/2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूलाई सानो कटोरामा मिलाउनुहोस्। मिश्रण गर्न टस गर्नुहोस्।
- उत्तम स्वाद को लागि, कवर र फ्रिज 2 देखि 4 घण्टा सम्म।
- फ्रिजबाट हटाउने लगभग 30 मिनेट पहिले हटाउनुहोस्।
- ग्रील्ड मासु, माछा, वा कुखुराको साथ मकई सालसा सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- मक र टमाटर साल्सा - साल्सामा दुई डुङ्गा बत्ती टमाटर थप्नुहोस्।
- मक र ब्ल्याक साल्सा साल्सा - साल्सामा 1 कप रमाईलो र रिसाएको डिब्बा कालो सेम थप्नुहोस्।
- ग्रील्ड मकसाल साल्सा - कर्नेलको करिब 6 कण्ठ सम्म कर्नेल कताईन्छ। मकबाट काँटा काट्ने उपकरण वा तेज चाकूको साथ कानबाट मकई काट्नुहोस्।
- भुटेको लाल मिर्च संग मक Salsa - 1/4 कप कटा लाल बेल काली मिर्च कटा भुना भयो रातो मिर्च संग बदल्नुहोस्।
- Jalapeno मिर्च ताजा ताजा कटा हल्का हरित चिली वा हरियो घंटी मिर्च संग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 25 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 29 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |