यो टमाटर आधारित चटनी बोसबोनबाट एक मिठो टाढाको स्वाद छ। यो केवल केहि को लागि एक महान बारबेक्यू चटनी छ, मा विशेष रूप देखि मासु, पोल्ट्री र पोर्क मा राम्रो छ। म पनि पोर्क पसलहरुमा यो प्रयोग गर्न सिफारिस गर्दछु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप / 180 एमएल क्याचअप
- 1/2 कप / 120 एमएल मेपल सिरप
- 1/4 कप / 60 एमएल बोरोबोन
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर वनस्पति तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल साइडर सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल डिजोन-शैली सरसफाई
- 1-2 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर नमक
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक saucepan मा हीट तेल। लसुन थप्नुहोस् र 15-20 सेकेण्डसम्म सुँगुर हुने हुनुहोस्। केचअप र मेपल सिरप, साइडर सिरका र बोरबोन जोड्नुहोस्। 4-5 मिनेटको लागि कम गर्मीमा सिमाना गर्नुहोस्, प्रायः हिउँदिरहन्छ। डिजोन सरस, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। 3-4 थप मिनेटको लागि सिम्मर गर्मीबाट हटाउनुहोस् र प्रयोग गर्न अघि 5-10 मिनेटको लागि सस शांत दिनुहोस्।
- यदि तपाईं एक दिन अगाडी चटक्कै बनाउनुहुन्छ भने, माथिको निर्देशनहरूको पालना गर्नुहोस्, तर 20-30 मिनेटको लागि चटनीलाई ठोक्नुहोस्। तैयारी पछि 1 हप्ता सम्म हवाइको तंग कंटेनरमा फ्रिजमा राख्नुहोस्।
- मासु घुमाउँदा चिसोको रूपमा चट्याउ प्रयोग गर्नुहोस् वा एकैचोटि मासुको माछा मार्नु पर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 38 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 76 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |