सेन्ट पैट्रिक दिवस पछि, लगभग हरेक सबै को लागी कंगन गोमाई छ। र, स्वादिष्ट रूपमा यो छ, तपाईं हरेक दिन कर्नेल बीफ बनाउन सक्दैन।
क्यान्सर बीफ गोभी र पास्ता सलाद एक सजिलो तरीका हो जुन सेन्ट प्याट्रिक डे मनाईन्छ जहाँ तपाईं बाहिरिन्छ भने यो बाहिर बाहिर छ। यो माथि बायाँ प्रयोग गर्ने एउटा सुन्दर तरिका हो। सलाद क्रान्ति र मीठो र सुशील र नमस्कार सबै एकैचोटीमा। तपाईं यस सलाद संग केहि र सेवा गर्न आवश्यक छैन; यो एक कटोरा मा एक पूरा भोजन छ।
फ्रिजमा बाँया भण्डारण, तीन देखि चार दिनसम्म राख्नुहोस्, यदि यो लामो हुन्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (16 औंस) प्याकेज झुका पास्ता
- 2 कप जमे भएका मटर
- 1 कप मेयोनेज
- 1/2 कप सादा दही
- 1/4 कप मधुरो सरसफाइ
- 2 चम्मच नींबू रस
- 2 कप क्यूब्ड पकाएको लेफ्टिनो
- गोमांस
- 3 कप हरी गोभी काटियो
- 2 कप लाल रात गोभी कटाईयो
- 1 रातो काली मिर्च, कटा भयो
- 1 पहेंलो घंटी काली मिर्च, कटा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमकीन पानीको ठूलो बर्तन एक फोडामा ल्याउनुहोस्। पास्ता थप्नुहोस् र अल डन्टि सम्म पान्नुहोस्, जसको अर्थ पास्ता छ निदाई तर अझै पनि केन्द्रमा थोपा काटिएको छ। बताउनको लागि एकमात्र तरिका यदि पास्ता पास्ता पकाएको छ त्यो स्वादको लागि।
- सिंकमा एक कलरडरमा मटर राख्नुहोस् र ती पास्तालाई मार्नुहोस्।
- पास्ता खाना पकाउँदा, ठूलो कटोरामा मेयोनेज, दही, हनी सरस र नींबूको रस मिलाउनुपर्दछ र तार भिषा संग राम्रोसँग मिलाउनुहोस्। गोभी, घण्टी काली मिर्च र जमेको मटरको साथ भरिने पास्तामा हलचल ..
- धीरज हिँड्न को लागी, त्यसपछि फ्रिजमा 2 देखि 3 घण्टाको लागि आवरण गर्नु पर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 501 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 201 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 12 जी |