यो चिकन पुलाव तयार गर्न र दैनिक रोजगारीको लागि सजिलो छ। तातो पकाएको पास्ता वा चावल र तितली बिस्किट वा गहिरो रोटी रोलहरू संग यो पकाएको चिकन र पालक मिश्रणको सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 औंस फ्रिज पाईन्छ, चिसो भयो, पिसाब र सुकेको सूखे
- 4 स्लाइस बेकन, diced
- 2 चम्मच मक्खन
- 4 हरा प्याज, लगभग 2 इन्चको हरियो, पतला कटाई संग
- 1/2 चम्मच नुन
- ड्यास लसुन पाउडर, वैकल्पिक
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 1/4 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 3 चप्पलले सबै उद्देश्यको आटा
- 2/2 देखि 2 कप
- पकाएको चिकन
- 1 कप
- चिकन भाइरस
- 1 कप
- भारी क्रीम वा आधा आधा
- 3/4 कप पतला प्राकृतिक पिर्मेसन पनीर, लगभग 3 औंस shredded
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1/2 देखि 2-क्वार्ट क्यासेरोल लिनुहोस्। गर्मी ओवन 350 डिग्री।
- क्यासेरोलको तलमा राम्रो भत्काइएको पाईलो छिटो पार्नुहोस्; छुट्याइएको।
- एक ठूलो कुञ्जी मा, केवल कुरकुरा सम्म diced बेकन तलना । स्लटेड चम्मचको साथमा बेकन पेपर तौलिएमा डिल गर्न।
- स्किलेटमा मक्खन जोड्नुहोस् र मध्यम-कम गर्मीमा पिच्छे। प्याज, नुन, लसुन पाउडर, मरिच र तुलसी थप्नुहोस्। लगभग 1 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। अँध्यारोमा जबरजस्ती निस्किन्छ। चिकन भाइरस र क्रीम जोड्नुहोस्, राम्रोसँग मिश्रित जबरजस्ती। चिकन र पकाएर हिउँदो र पकाएर हिउँदो र बाक्लो सम्म पुर्याउनुहोस्।
- पातलोमा पखालेर बेकन छिर्नुहोस्, त्यसपछि सबैलाई माथि हट चिकन मिश्रण राख्नुहोस्।
- पर्मेसन पनीरसँग छिराउनुहोस्।
- 20 देखि 30 मिनेटको लागि, वा गरम र bubbly सम्म पकाउनुहोस्, र पनीर हल्का खैरो छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
- घर का बना चिकन र बिस्कुट
- Potluck चिकन र मकारोनी बेक
- सजिलो चिकन र ब्रोकोली पुलाव
- मसालेदार चिकन Lasagna
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 7 9 9 |
| कुल मोटा | 56 g |
| पागलिएको बोसो | 27 जी |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 208 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,170 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 49 जी |