यस सरल quinoa नाश्ता कटोरा मा मेपल, दालचीनी, र किशमिशको जायजा पर्याप्त छन् कि बच्चाहरूले यसलाई सही खाएमा। हातमा रहेको कुनै पनि प्रकारको फल थप्नुहोस् - केला, सेब वा बेरीज राम्रो हुन्छ। यदि तपाईसँग बिहानको क्वीनो पकाउने समय छैन भने रातो खाना पकाउनुहोस्, वा छिटो पकाउने क्विओना फ्याक प्रयोग गर्न प्रयास गर्नुहोस्।
केही लेफ्टिनो क्विओना राख्नुहोला नाश्ता व्यञ्जनहरू जस्तै यो अति छिटो र सजिलो। यदि तपाईंलाई नास्ताको लागि क्वीनो जस्तो लाग्छ भने, नाश्ते को लागि क्विनोमा यी 7 तरिकाहरू जाँच गर्न निश्चित हुनुहोस् ।
यो नाश्ता क्विनो पोर्चुगल नुहाउने शाकाहारी, भेगान, उच्च प्रोटीन र ग्लुटेन फ्रि हो। सब्जी Vegan Cookbook बाट अनुमतिको साथ दोहोरियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप quinoa
- 2 - 2 1/2 कप पानी
- 2/3 कप सोया दूध
- 1 चम्मच।
- vegan margarine
- 1/2 tsp। दालचीनी
- 2 चम्मच। मेपल सिरप
- 2 चम्मच। किशमिश (वैकल्पिक)
- 2 केले, कटाई (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्विनो र पानीलाई सानो साउसेनमा बिर्सेर र फोडा ल्याउनुहोस्। सिम घटाउनुहोस् र 15 मिनेटको लागि, कवर गर्न अनुमति दिनुहोस्, जब सम्म तरल अवशोषित हुन्छ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र काँटाका साथ क्विनो फ्लाफ गर्नुहोस्। आवरण, र पाँच मिनेटको लागि बस्न अनुमति दिन्छ।
- मार्जारिन र सोया दूधमा हलचल, त्यसपछि अवयवहरू बाँकी।
पोषण जानकारी, प्रति सेवा:
क्यालोराज: 416
फैट: 8 ग्राम
सोडियम: 77 मिलीग्राम
फाइबर: 7 जी
प्रोटीन: 14 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 377 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 69 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 82 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 7 g |