2010 में 82 वें वार्षिक अकादमी पुरस्कारों के लिए मोल्ट गोल्डन ग्लैमर बनाया गया, क्योंकि मोल्ट एंड चंदन उन पार्टियों के "अनन्य शैम्पेन" हैं।
यो एक धेरै स्वादिष्ट शैम्पेन ककटेल हो र चाँडो कुनै पनि अवसरको लागि मनपर्ने हुन सक्छ, तर यो धेरै सुन्दर र ओस्कर हेर्न पार्टीको लागि उपयुक्त छ। मिश्रण साँच्चै सुन्दर छ र जोसिलो फल र वेनिलाको स्वाद संयोजन हो जसले कुनै पनि तालीमलाई खुसी पार्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस मोल्ट र चन्द्रन शाही च्याम्पियन
- 1/4 औंस वेनिला लिकर
- 1 1/2 औंस जुनून फलहरु को रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक शैम्पेन कूपमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् ।
- गार्निशको लागि ताजा तातो टकसालको साथ।
Recipe Courtesy: Mott & Chandon Imperial Champagne
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |