रयल स्वास एक टकसाल जुलुपमा एक रमाइलो मोड़ हो। यो रोयल संयोजक, एक सुन्तला रक्सी संग एक बोरोबक्स को प्रतिफल छ कि ट्रिपल सेकेन्ड, सिग्नेक र एक 1 9औं शताब्दी को तरल को एल्सेयर डे Combier भनिन्छ। जब स्वादको यो मेडले ताजा मलिएको नींबू र टकसालसँग जोडिएको हुन्छ, परिणाम ले धेरै सुन्दर हुन्छ जब नींबूले नारंगी तत्व बढाउँछ। साँचो ज्युलप फ्यानमा, म कुचल बर्फ मा यो पक्कै सुझाव दिन्छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस शाही संयोजक
- 1/2 नींबू (4 टुकडे ताजा नींबू)
- 6 देखि 8 टाउको पत्तिहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मिश्रण गिलास मा मिडल टकसाल पत्तियां र नींबू wedges।
- रोयल संयोजक र बर्फ थप्नुहोस् र कडा मेहनत गर्नुहोस्।
- एक चट्टान गिलासमा बर्फको बिरुवा र ताजा टकसाल चिसोको साथ गारिश।
Recipe Courtesy : Royal Combier Liqueur
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |