कच्चे शाकाहारी भोजन यस कच्चा उपन मशरूम ग्रेवी जस्तै ससहरूका लागि व्यञ्जनहरु संग गहिरो संतोषजनक हुन सक्छ। तपाईं छुट्टै व्यञ्जन वा वर्षको कुनैपनि अन्य समयमा यो सरल कच्चा रेग्मी मशरूम ग्रेवा प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
सबै चीज स्वादिष्ट ससहरू र ग्वविजको साथमा राम्रो स्वाद हुन्छ। यस कच्चा खाना गुरुत्वको मजा लिनुहोस्, ताजा मशरूमको साथ बनाइएको छ, तपाईंको कच्चा सेगन धन्यवाद जग्गाको जोडीको रूपमा, कच्चा मासुको आलु सँग जोडिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप कटा हुआ मशरूम (जस्तै cremini या shiitake)
- 1/4 कप प्याज (कटा कटा)
- 1/2 कप पानी
- 2 tablespoons
- चिसो दबाएर जैतून का तेल
- 2 चम्मच
- नामा shoyu (कच्चे सोया सस) , (वा स्वाद)
- 1 चम्मच
- पोषण खमीर
- 1 चम्मच ऋषि मल
- 1/2 चम्मच थिम (सूखे)
- अजगरको बीउको चुरोट
- काली मिर्चको पिच (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एस-ब्लेड वा ब्लेंडरसँग फिट भएको सबै प्रोसेसरमा सबै अवयवहरू राख्नुहोस् र 20 सेकेन्डका लागि उच्च गतिमा वा तपाईंको सजिलो, गोभी-जस्तो स्थिरता सम्म पुग्न सकिन्छ।
- आफ्नो कच्चे गुरु को आनंद लें!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 35 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 130 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |