कस्तो कच्चा खाना अवकाश मेनु-धन्यवाद, क्रिसमस वा कुनै विशेष अवसर - मसलादार आलु बिना पूरा हुनेछ? पर्सिप्सको कच्ची क्रीम भलाइले कछुवाको साथ राम्रोसँग मेल खान्छ ताकि तपाईलाई सबैभन्दा प्रिय छुट्टीको क्लासिक नुस्खाको कच्चा उपन्यास प्रतिपादन ल्याउनेछ। तपाईंको कच्चा सेगन "मासुश आलु" लाई कच्चा खाना मशरूम ग्रेवी र स्प्राउटेड क्वीनो सलाद संग सेवा गर्नुहोस्। कच्चा कद्दू पाई नबिर्सनुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप काली मिर्च (कटाई)
- 1 1/2 कप parsnips (कटाई)
- 1/4 कप
- चिसो दबाएर जैतून का तेल
- 3 चम्मचहरू
- पोषण खमीर
- 1 चम्मच समुद्र नमक
- 1/2 चम्मच काली मिर्च (वा स्वाद)
- 1/2 चम्मच
- नामा shoyu (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू एक-प्रोसेसरमा S-blade र 30 सेकेण्डका लागि प्रक्रिया वा तपाइँसँग सन्तुष्ट हुनुहुने स्थिरतासम्म पुग्नका लागि खाना प्रोसेसरमा राख्नुहोस्।
- कोठाको तापमानमा तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्। यदि प्रशस्त हुन्छ भने, तपाईं आफ्नो मासुदार कालीफूलरलाई तातो बनाउन चाहानुहुन्छ र सेवाको सामु कम तापमा प्यानमा थोरै पर्सोप्स गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 123 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 39 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |