छाडिएको चट्टान र सरल सत्य हो! शूटरहरूको ठूलो फ्यान सामान्यतया छैन, यो स्वादिष्ट हरियो मिक्सले मेरो सूची बनाएको छ। यसको सुन्दरता यो रोशनी हो, स्वाद र धेरै सजिलोसँग भरिएको छ। यो पनि सेन्ट प्याट्रिक दिवस संग पूर्णतया जान्छ र यो निश्चित रूप देखि एक सजिलो शूटर हो कि लिन को लागी तपाईंलाई केहि केहि जस्तै लाग््छ तर तपाईं सिर्फ एक शट थियो। शमरोकले आइरिश व्हिस्की भन्दा बढी मिडियाोमा निर्भर गर्दछ र यसले एक सजिलो, मिठो, नराम्रो-मिठो-सस्तो बनाउँछ जसले कसैको आनन्द उठाउन सक्छ। तपाईं यो व्हिस्की फिर्ताको साथ आयरिश माढकलाई पनि विचार गर्न सक्नुहुन्छ। यो नुस्खा तुलमोर डेभ आयरिश व्हिस्की द्वारा प्रदान गरिएको थियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- Midori melon liqueur
- 1/2 औंस
- टुल्लूर Dew Dew व्हिस्की
- 1/2 औलो क्यालोरन
- आयरिश क्रीम लिकर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- अविश्वसनीय रूपमा राम्रो हुनुहोस्।
- एक शट ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 274 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |