बतख स्तनको पान-भुना हुआ पट्टाको लागि यो नुस्खा छिटो र सजिलो हो, र स्वादिष्ट स्वादिष्ट हुन्छ जब शहदको भूरा शर्टको साथमा सेवा गरिन्छ। पूर्वी यूरोपियनहरूले टर्की र पुरा भुनाएको पक्षीहरूलाई प्रेम गर्छन्, तर यो गतिको राम्रो परिवर्तन हो र पोल्याण्डमा धेरै माथिल्लो रेस्टुरेन्टहरूमा फेला पार्न सकिन्छ।
मैले पहिले यो संस्करण ह्युमस हाउस पोर्टेसन र गार्डनमा डारोमा लाए । ला शेफ जेरेमी Langlois यसलाई पिसाबको आलुको साथ जोडियो तर मलाई लाग्छ यो पनि स्वाद छ। यहाँ बतख स्तनको पान-भुना भयो फिलेटको ठूलो तस्वीर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बतख छाती
- 2 चम्मच नमक
- 1 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 कप शहद
- 1 कप प्रकाश ब्राउन शुगर
- 2 औंस (1/2 छडी) मक्खन
- 1/4 कप बीफ श्वेत
- नमस्कार स्वाद
- काली मिठो स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- बतख बनाउन: ओवनमा 400 डिग्री सम्म। नमक र कालो मिर्च संग सिजन बतख छाती। मध्यम तापक्रममा ठूलो ओवन पिक्चर स्किलेटमा, जैतून का तेल जोड्नुहोस्। 6 मिनेटको लागि प्यान फ्राइ बतख छातीहरू, छाला-साइड डाउन। फ्लिप बतख ओभरमा माथि र कुर्सन राख्नुहोस्। मध्यम-दुर्लभको लागि 8 देखि 10 मिनेटको बर्फमा।
- ओवनबाट प्यान हटाउनुहोस् र छातीहरू 2 देखि 3 मिनेट बाँकी राख्नु अघि स्लिङ गर्नु। प्रत्येक स्तनलाई पूर्वाधारमा 1/2-इन्च-मोटी स्लाइस र फ्यानमा प्रयोग गर्दै प्लेटमा राख्नुहोस्।
- चटनीको लागि: बतख खाना पकाउँदा, मासुको शहद, भूरी शर्करा, मक्खन, र बीफ श्वेत एक भारी तल्लो सस्तो प्यान्टमा र फोडा ल्याउन। गर्मी घटाउनुहोस् र धीरे 5 मिनेट उकालो। यदि जरूरी भएमा सिजनहरू स्वाद र समायोजन गर्नुहोस्। चिसो पनी भुना भयो बतख स्तनमा बगाई।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2890 |
| कुल मोटा | 227 g |
| पागलिएको बोसो | 79 जी |
| असंतृप्त फैट | 102 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 662 मिलीग्राम |
| सोडियम | 593 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 145 जी |