यो स्वादिष्ट आलु पकवान मसला भयो आलु, पकाएको गोभी, र वैकल्पिक हरित प्याजको संयोजन हो। यो सेन्ट पैट्रिक डे को लागि एक उत्कृष्ट डिश हो, वा हम , भुना मासु, कंगन गोभी , या साउसेज को लागि एक साइड डिश को रूपमा मजा लिनुहोस्। यो तयार छ र वर्षको कुनै पनि समय अद्भुत गर्न सजिलो छ।
यो आलु पनि पकाएको काली संग बनाइन्छ, र तिनीहरू साउथ प्याजको सट्टा सटेर लिक्स सँग अद्भुत छन्।
सम्बन्धित
मसलायुक्त आलू र रूटाबागस
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड आलु, खुर्सानी र सानो आकारमा काटिए
- 1 चम्मच नमक
- 4 देखि 5 कप पतली कटा भयो गोभी
- 1/2 कप पतली कटाई हरा प्याज, वैकल्पिक
- 5 चम्मच मक्खन
- 3/4 देखि 1 कप दूध
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलु राख्ने एक ठूलो सस्यानमा र पानी संग आवरण गर्नुहोस्; 1 चम्मच नुन जोड्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन गर्मी, उकालो, र निविदा सम्म 15 देखि 20 मिनेट सम्म खाना पकाउनुहोस्।
- बीचमा भाप वा गोभीले हल्का नमकीन पानीमा निविदा सम्म फोलो पार्छ। नाली र अलग।
- मक्खन मक्खन र 3/4 कप दूधको साथ माश। थप दूध थप गर्नुहोस्, आवश्यक छ। हरियो प्याजमा हिलो, यदि गोभीको प्रयोग गरी रमाईदिन्छ। स्वाद र नमक र कालो मिर्च थप गर्नुहोस्।
यो आलु आयरिश-तीज खानासँग अद्भुत छ। तिनीहरूलाई कंगन गोठालो वा भुना भयो भेडाको साथ सेवा गर्नुहोस्।
अधिक हरियो को लागी, गोभी को बिरुद्ध मसला भयो आलु मा पकाया काली को उपयोग गर्नुहोस र केहि पतले कटा भयो लीकहरु लाई साईन प्याज को बदलन को लागि चुप।
तपाईं यी व्यञ्जनहरू पनि मन पराउनुहुन्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 281 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 90 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |