यो सेमहरू खाना पकाउने वा ढोकाको लागि उत्कृष्ट हुन्छन्। बेकन र जमीन मासु बीफ स्वादको सेम र उनीहरूलाई हृदय, गली, भूरी शर्करा, र क्याचअप सहित।
सेमहरू विभिन्न डिब्बाबंद सेन्ससँग ठीक गर्न स्न्याप हुन्। सुँगुर र सेम सँगसँगै आफ्नो मनपर्ने सेम प्रयोग गर्न महसुस गर्नुहोस्। Pinto beans, महान उत्तरी सेम, नौसेना सेम, र कालो बीन्स मक्खन सेम र गुर्दे सेमको राम्रो विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 देखि 8 औंस बेकन, diced
- 1 पाउन्ड दुबई मैदान बीफ
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 1/3 कपले दृढतापूर्वक खैरो रंगको शर्करा लगाए
- 1/2 कप क्याचअप
- 1/4 कप गुलाब
- 1 चम्मच तयार पारियो, नियमित वा डिजोन शैली
- 2 चम्मच Worcestershire सस
- 2 डिब्बा (16 औंस प्रत्येक) सुँगुर र टमाटर चटनीमा सेम, बेग्लै
- 1 कर सकते हो (15 औंस) गुर्दे सेम, भंग गर्न सक्छ
- 1 (15 oz) लिमा बीन्स वा मक्खन सेवन गर्न सकिन्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुकिको बेकन ठूलो स्किलेटमा हल्का खानु पर्दछ।
- स्किलेटबाट हटाउनुहोस्; पेपर टोलहरूमा नाली।
- Skillet मा बेकन drippings खारेज गर्नुहोस्; भूरा भूरी बीउ र प्याज सम्म सम्म नभई बीफ गुलाबी छैन।
- थप फ्याँकि टाँस्नुहोस्। एक 3 1/2 देखि 5 क्वार्टर सुस्त कुकुर, संयुक्त बिन, गन्तव्य मासु, प्याज, र सबै बाँकी अवयवहरू मा; मिश्रण गर्न मिल्ने।
- 6 देखि 8 घण्टासम्म LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 651 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 78 मिलीग्राम |
| सोडियम | 661 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 80 जी |
| आहार फाइबर | 17 जी |
| प्रोटिन | 45 g |