दृढ स्वरफिश स्टिकहरू ग्रिल वा ब्रोलरमा राम्रो हुन्छ। यो स्वरफिश स्टेक्स राम्रो तरिकाले नींबू र जैतून को तेल को मासु संग स्वाद हो। चिया पकाएको माछाले माछालाई भरिन्छ।
जब स्वरफिश पौष्टिक र स्वादिष्ट छ, यसमा उच्च स्तर पारा छ। अमेरिकी एफडीए र ईपीए सल्लाह दिन्छ कि महिलाहरु गर्भवती, गर्भवती महिलाहरू, आमाको नर्सिङ गर्न सक्छन् र युवा बच्चाहरु पारामा माछा माछा मार्नबाट बच्न। तिनीहरू यो समूहलाई स्वरफिशिस, शार्क, टाइलफिश र राजा मेकरलाई पूर्णतया त्याग्न सल्लाह दिन्छ।
हेर्नुहोस्: EPA-FDA सल्लाहकार मा बुधरी मा माछा र शंखिश
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 स्वरफिश स्टेक, लगभग 1 इन्च मोटी
- 1/2 कप सब्जी तेल वा अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1/4 कप नींबूको रस
- 2 चम्मच कोष
- नमक
- 1/2 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1/8 चम्मचको जमीन कालो मिर्च
- ड्यास Tabasco सस या जमीन Cayenne मिर्च
- 1/4 चम्मच मिठाई पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
स्लिपफिश कुल्ला ठंडे पानीको छेउमा राम्रो हुन्छ; कागज पेटीहरूसँग टाँस्नुहोस्। जैतून को तेल , नींबू का रस, नमक, काली मिर्च, Worcestershire चटनी र Tabasco चटको मिश्रण; राम्रो लाग्यो।
मिश्रणको साथ माछा ब्रश गर्नुहोस् त्यसपछि करिब आधे पिक्चरको साथ। बाँकी नींबूको रस मिश्रण र पेपरिकालाई अलग गर्नुहोस्।
तल कोल्डफिश राख्नुहोस् मध्यम कोइला मा एक राम्रो तरिकाले चिकनी ग्रिल या एक greased grilling टोकरी मा। प्रत्येक कोठमा लगभग 8 मिनेटको लागि मध्यम कोइला मा माछा ग्रिल गर्नुहोस् वा जब सम्म माछा फ्लेक्स सजिलै संग काँधको साथमा।
या ग्याँस ग्रिल मा लगभग 350 डिग्री एफ।
नींबूको रस सँग टाँस्नुहोस् धेरै पटक मिश्रण र समाप्त माछा पछाडिको बाकसमा छिटो छिटो पार्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
कजुन सीजनिंग संग बिरुद्ध लाल स्नैपर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 345 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 83 मिलीग्राम |
| सोडियम | 884 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 25 g |