रोजेट कुकीजहरू, परम्परागत क्रिसमस कुकिजहरू, रस्लेट आयरन, पूर्णतामा फ्रिइन्छ, र पाउडर भएको चाइनासँग छिराइएको छ।
उत्सव र स्वादिष्ट, यो कुकीज तपाईंको छुट्टी तालिकामा सुन्दर देखिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 अन्डा
- 1 कप दूध
- 1/2 चम्मच वेनिला
- 1 कप आटा
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 1/8 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो फ्ल्याट-तल राखिएको कटोरामा, अण्डालाई थोपालाई हराउँछ। गीले सामग्रीहरू बाँकी राख्नुहोस् र मिश्रण गर्नुहोस्।
- सिफलमा सूक्ष्म अवयवहरू मापन गर्नुहोस्। कटोरा मा गीला मिश्रण मा आटा मिश्रण उठाओ। सुचारु नभएर तार व्हिस्कसँग मिक्स गर्नुहोस्। 30 मिनेटको लागि फ्रिजमा कटोरा सेट गर्नुहोस्।
- बेलायत फ्रिजमा छ, आफ्नो काम क्षेत्र सेट अप गर्नुहोस्। एक स्टोवमा सुविधाजनक क्षेत्रमा, अखबारहरू पेपर तौलिएका साथ राख्दछन् र तिनीहरूलाई ठोक्ने रक्सहरू सबैको माथि राख्छन्। एक प्लेट पेपर तौल समावेश गर्न को लागी हट रोटेट लोहे ठाँउ राख्नुहोस।
- एक फ्राइर वा कास्ट आयरन स्किलेटमा 4 इन्च गहिरो तेल। तेलमा तेल / कैंडी थर्मामीटर राख्नुहोस्, तर प्यानको तल छुईन। तेल ल्याउन 365 डिग्री एफ।
- फ्रिजबाट बिटर हटाउनुहोस्। एक मिनेटको लागि तातो तेलमा हीट रोसेट लोभ। तेलबाट निकाल्नुहोस् र कागज पेटीमा थप डिपप अनुमति दिनुहोस्। हट लोहालाई बल्ल मा राख्नुहोस्। दसमा गणना गर्नुहोस् र बिग्रेको लोहेलाई तातो तेलमा राख्नुहोस्। रो्ससेट ब्राउन सुरु हुने नभएसम्म कुकुर वा यसलाई लुगाबाट रिलीज गर्दछ। (कम जटिल इरोनले ब्याटरलाई सजिलो पार्छ।)
- एक पटक रिलीज भएपछि, अन्य भाषाहरूसँग पराजित गर्नुहोस्।
- एकपटक खैरो, कागज र टावरहरूमा रकमा तेल र ठोलो खुट्टा तल हटाउनुहोस्।
- बिटर नभएसम्म जारी राख्नुहोस्। रोइन्टहरू घुमाउनुहोस् र पाउडर भएको शिरको साथ घुमाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 39 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 73 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |